Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
Rozkład jazdy ważny od
06.12.2023
.
strona główna MZK
komunikaty - zmiany w RJ
rozkład jazdy wg linii
rozkład jazdy wg ulic
lista przystanków
zaplanuj podróż
plan komunikacji miejskiej
« powrót do wyboru linii
« powrót do tabliczki przystankowej
19
kierunek »
ŁĘŻYCA
Zielona Góra
Giżycka
Os. Mazurskie
15:06
Szosa Kisielińska
Os. Pomorskie
15:08
Gajowa (NŻ)
15:09
Lotnik
15:10
Podgórna
Uniwersytet Zielonogórski - Campus A
15:12
Waryńskiego
Szpital
15:14
Staszica
Staszica
15:16
Centr. Przesiadkowe
Dworzec Główny
15:17
0
min
Boh. Westerplatte
Centrum
15:20
3
min
Batorego
Batorego/Dworcowa
15:22
5
min
Batorego szkoła
15:25
8
min
Źródlana
15:27
10
min
Rzeźniczaka
15:28
11
min
Rondo Batorego
15:30
13
min
Os. Na Olimpie
15:31
14
min
Zielona Góra - Łężyca
Odrzańska
Os. Czarkowo I
15:33
16
min
Os. Czarkowo
15:34
17
min
Łężyca Jagodowa (NŻ)
15:35
18
min
Łężyca Kwiatowa
15:37
20
min
Łężyca Dolna
15:38
21
min
Łężyca
15:39
22
min
Kliknięcie w
⇆
umożliwi wyświetlenie dogodnych przesiadek.
© Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością • Zielona Góra, ul. Chemiczna 8 • tel. 68 45-20-450..454