Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
Rozkład jazdy ważny od
06.12.2023
.
strona główna MZK
komunikaty - zmiany w RJ
rozkład jazdy wg linii
rozkład jazdy wg ulic
lista przystanków
zaplanuj podróż
plan komunikacji miejskiej
« powrót do wyboru linii
« powrót do tabliczki przystankowej
19
kierunek »
ŁĘŻYCA
Zielona Góra
Giżycka
Os. Mazurskie
13:26
Szosa Kisielińska
Os. Pomorskie
13:28
Gajowa (NŻ)
13:29
0
min
Lotnik
13:30
1
min
Podgórna
Uniwersytet Zielonogórski - Campus A
13:32
3
min
Waryńskiego
Szpital
13:34
5
min
Staszica
Staszica
13:36
7
min
Centr. Przesiadkowe
Dworzec Główny
13:37
8
min
Boh. Westerplatte
Centrum
13:40
11
min
Batorego
Batorego/Dworcowa
13:42
13
min
Batorego szkoła
13:45
16
min
Źródlana
13:47
18
min
Rzeźniczaka
13:48
19
min
Rondo Batorego
13:50
21
min
Os. Na Olimpie
13:51
22
min
Zielona Góra - Łężyca
Odrzańska
Os. Czarkowo I
13:53
24
min
Os. Czarkowo
13:54
25
min
Łężyca Jagodowa (NŻ)
13:55
26
min
Łężyca Kwiatowa
13:57
28
min
Łężyca Dolna
13:58
29
min
Łężyca
13:59
30
min
Kliknięcie w
⇆
umożliwi wyświetlenie dogodnych przesiadek.
© Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością • Zielona Góra, ul. Chemiczna 8 • tel. 68 45-20-450..454