Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
Rozkład jazdy ważny od
13.04.2024
.
strona główna MZK
komunikaty - zmiany w RJ
rozkład jazdy wg linii
rozkład jazdy wg ulic
lista przystanków
zaplanuj podróż
plan komunikacji miejskiej
« powrót do wyboru linii
« powrót do tabliczki przystankowej
19
kierunek »
ŁĘŻYCA
Zielona Góra
Giżycka
Os. Mazurskie
17:06
Szosa Kisielińska
Os. Pomorskie
17:08
0
min
Gajowa (NŻ)
17:09
1
min
Lotnik
17:10
2
min
Podgórna
Uniwersytet Zielonogórski - Campus A
17:12
4
min
Waryńskiego
Szpital
17:14
6
min
Staszica
Staszica
17:16
8
min
Centr. Przesiadkowe
Dworzec Główny
17:17
9
min
Boh. Westerplatte
Centrum
17:20
12
min
Batorego
Batorego/Dworcowa
17:22
14
min
Batorego szkoła
17:24
16
min
Źródlana
17:26
18
min
Rzeźniczaka
17:27
19
min
Rondo Batorego
17:29
21
min
Os. Na Olimpie
17:30
22
min
Zielona Góra - Łężyca
Odrzańska
Os. Czarkowo I
17:32
24
min
Os. Czarkowo
17:33
25
min
Łężyca Jagodowa (NŻ)
17:34
26
min
Łężyca Kwiatowa
17:36
28
min
Łężyca Dolna
17:37
29
min
Łężyca
17:38
30
min
Kliknięcie w
⇆
umożliwi wyświetlenie dogodnych przesiadek.
© Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością • Zielona Góra, ul. Chemiczna 8 • tel. 68 45-20-450..454