Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
Rozkład jazdy ważny od
13.04.2024
.
strona główna MZK
komunikaty - zmiany w RJ
rozkład jazdy wg linii
rozkład jazdy wg ulic
lista przystanków
zaplanuj podróż
plan komunikacji miejskiej
« powrót do wyboru linii
« powrót do tabliczki przystankowej
19
kierunek »
ŁĘŻYCA
Zielona Góra
Giżycka
Os. Mazurskie
6:07
Szosa Kisielińska
Os. Pomorskie
6:09
0
min
Gajowa (NŻ)
6:10
1
min
Lotnik
6:11
2
min
Podgórna
Uniwersytet Zielonogórski - Campus A
6:13
4
min
Waryńskiego
Szpital
6:14
5
min
Staszica
Staszica
6:16
7
min
Centr. Przesiadkowe
Dworzec Główny
6:18
9
min
Boh. Westerplatte
Centrum
6:20
11
min
Batorego
Batorego/Dworcowa
6:22
13
min
Batorego szkoła
6:24
15
min
Źródlana
6:25
16
min
Rzeźniczaka
6:26
17
min
Rondo Batorego
6:28
19
min
Os. Na Olimpie
6:29
20
min
Zielona Góra - Łężyca
Odrzańska
Os. Czarkowo I
6:31
22
min
Os. Czarkowo
6:32
23
min
Łężyca Jagodowa (NŻ)
6:33
24
min
Łężyca Kwiatowa
6:35
26
min
Łężyca Dolna
6:36
27
min
Łężyca
6:37
28
min
Kliknięcie w
⇆
umożliwi wyświetlenie dogodnych przesiadek.
© Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością • Zielona Góra, ul. Chemiczna 8 • tel. 68 45-20-450..454