Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
Rozkład jazdy ważny od
13.04.2024
.
strona główna MZK
komunikaty - zmiany w RJ
rozkład jazdy wg linii
rozkład jazdy wg ulic
lista przystanków
zaplanuj podróż
plan komunikacji miejskiej
« powrót do wyboru linii
« powrót do tabliczki przystankowej
19
kierunek »
ŁĘŻYCA
Zielona Góra
Giżycka
Os. Mazurskie
12:22
Szosa Kisielińska
Os. Pomorskie
12:24
Gajowa (NŻ)
12:25
Lotnik
12:26
Podgórna
Uniwersytet Zielonogórski - Campus A
12:28
Waryńskiego
Szpital
12:30
Staszica
Staszica
12:32
Centr. Przesiadkowe
Dworzec Główny
12:34
Boh. Westerplatte
Centrum
12:36
Batorego
Batorego/Dworcowa
12:38
Batorego szkoła
12:40
Źródlana
12:41
0
min
Rzeźniczaka
12:42
1
min
Rondo Batorego
12:44
3
min
Os. Na Olimpie
12:45
4
min
Zielona Góra - Łężyca
Odrzańska
Os. Czarkowo I
12:47
6
min
Os. Czarkowo
12:48
7
min
Łężyca Jagodowa (NŻ)
12:49
8
min
Łężyca Kwiatowa
12:51
10
min
Łężyca Dolna
12:52
11
min
Łężyca
12:53
12
min
Kliknięcie w
⇆
umożliwi wyświetlenie dogodnych przesiadek.
© Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością • Zielona Góra, ul. Chemiczna 8 • tel. 68 45-20-450..454