Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
Rozkład jazdy ważny od
13.04.2024
.
strona główna MZK
komunikaty - zmiany w RJ
rozkład jazdy wg linii
rozkład jazdy wg ulic
lista przystanków
zaplanuj podróż
plan komunikacji miejskiej
« powrót do wyboru linii
« powrót do tabliczki przystankowej
19
kierunek »
ŁĘŻYCA
Zielona Góra
Giżycka
Os. Mazurskie
15:29
Szosa Kisielińska
Os. Pomorskie
15:31
Gajowa (NŻ)
15:32
Lotnik
15:33
Podgórna
Uniwersytet Zielonogórski - Campus A
15:35
Waryńskiego
Szpital
15:37
Staszica
Staszica
15:39
Centr. Przesiadkowe
Dworzec Główny
15:41
0
min
Boh. Westerplatte
Centrum
15:43
2
min
Batorego
Batorego/Dworcowa
15:45
4
min
Batorego szkoła
15:48
7
min
Źródlana
15:50
9
min
Rzeźniczaka
15:51
10
min
Rondo Batorego
15:53
12
min
Os. Na Olimpie
15:54
13
min
Zielona Góra - Łężyca
Odrzańska
Os. Czarkowo I
15:56
15
min
Os. Czarkowo
15:57
16
min
Łężyca Jagodowa (NŻ)
15:58
17
min
Łężyca Kwiatowa
16:00
19
min
Łężyca Dolna
16:01
20
min
Łężyca
16:02
21
min
Kliknięcie w
⇆
umożliwi wyświetlenie dogodnych przesiadek.
© Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością • Zielona Góra, ul. Chemiczna 8 • tel. 68 45-20-450..454