Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
Rozkład jazdy ważny od
13.04.2024
.
strona główna MZK
komunikaty - zmiany w RJ
rozkład jazdy wg linii
rozkład jazdy wg ulic
lista przystanków
zaplanuj podróż
plan komunikacji miejskiej
« powrót do wyboru linii
« powrót do tabliczki przystankowej
19
kierunek »
ŁĘŻYCA
Zielona Góra
Giżycka
Os. Mazurskie
7:59
Szosa Kisielińska
Os. Pomorskie
8:01
0
min
Gajowa (NŻ)
8:02
1
min
Lotnik
8:03
2
min
Podgórna
Uniwersytet Zielonogórski - Campus A
8:05
4
min
Waryńskiego
Szpital
8:07
6
min
Staszica
Staszica
8:09
8
min
Centr. Przesiadkowe
Dworzec Główny
8:11
10
min
Boh. Westerplatte
Centrum
8:13
12
min
Batorego
Batorego/Dworcowa
8:15
14
min
Batorego szkoła
8:17
16
min
Źródlana
8:19
18
min
Rzeźniczaka
8:20
19
min
Rondo Batorego
8:22
21
min
Os. Na Olimpie
8:23
22
min
Zielona Góra - Łężyca
Odrzańska
Os. Czarkowo I
8:25
24
min
Os. Czarkowo
8:26
25
min
Łężyca Jagodowa (NŻ)
8:27
26
min
Łężyca Kwiatowa
8:29
28
min
Łężyca Dolna
8:30
29
min
Łężyca
8:31
30
min
Kliknięcie w
⇆
umożliwi wyświetlenie dogodnych przesiadek.
© Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością • Zielona Góra, ul. Chemiczna 8 • tel. 68 45-20-450..454