Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
Rozkład jazdy ważny od
13.04.2024
.
strona główna MZK
komunikaty - zmiany w RJ
rozkład jazdy wg linii
rozkład jazdy wg ulic
lista przystanków
zaplanuj podróż
plan komunikacji miejskiej
« powrót do wyboru linii
« powrót do tabliczki przystankowej
19
kierunek »
ŁĘŻYCA
Zielona Góra
Giżycka
Os. Mazurskie
7:29
Szosa Kisielińska
Os. Pomorskie
7:31
Gajowa (NŻ)
7:32
Lotnik
7:33
0
min
Podgórna
Uniwersytet Zielonogórski - Campus A
7:35
2
min
Waryńskiego
Szpital
7:37
4
min
Staszica
Staszica
7:39
6
min
Centr. Przesiadkowe
Dworzec Główny
7:41
8
min
Boh. Westerplatte
Centrum
7:43
10
min
Batorego
Batorego/Dworcowa
7:45
12
min
Batorego szkoła
7:47
14
min
Źródlana
7:49
16
min
Rzeźniczaka
7:50
17
min
Rondo Batorego
7:52
19
min
Os. Na Olimpie
7:53
20
min
Zielona Góra - Łężyca
Odrzańska
Os. Czarkowo I
7:55
22
min
Os. Czarkowo
7:56
23
min
Łężyca Jagodowa (NŻ)
7:57
24
min
Łężyca Kwiatowa
7:59
26
min
Łężyca Dolna
8:00
27
min
Łężyca
8:01
28
min
Kliknięcie w
⇆
umożliwi wyświetlenie dogodnych przesiadek.
© Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością • Zielona Góra, ul. Chemiczna 8 • tel. 68 45-20-450..454