Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
Rozkład jazdy ważny od
13.04.2024
.
strona główna MZK
komunikaty - zmiany w RJ
rozkład jazdy wg linii
rozkład jazdy wg ulic
lista przystanków
zaplanuj podróż
plan komunikacji miejskiej
« powrót do wyboru linii
« powrót do tabliczki przystankowej
19
kierunek »
ŁĘŻYCA
Zielona Góra
Giżycka
Os. Mazurskie
6:23
Szosa Kisielińska
Os. Pomorskie
6:24
Przyleśna
Raculka
6:27
Szosa Kisielińska
Gajowa (NŻ)
6:29
Lotnik
6:30
Podgórna
Uniwersytet Zielonogórski - Campus A
6:32
Waryńskiego
Szpital
6:34
Staszica
Staszica
6:36
0
min
Centr. Przesiadkowe
Dworzec Główny
6:38
2
min
Boh. Westerplatte
Centrum
6:40
4
min
Kupiecka
Śródmieście
6:41
5
min
Batorego
Batorego/Dworcowa
6:42
6
min
Liceum Plastyczne
6:44
8
min
Źródlana
6:46
10
min
Rzeźniczaka
6:47
11
min
Rondo Batorego
6:49
13
min
Os. Na Olimpie
6:50
14
min
Zielona Góra - Łężyca
Odrzańska
Os. Czarkowo I
6:52
16
min
Os. Czarkowo
6:53
17
min
Łężyca Jagodowa (NŻ)
6:54
18
min
Łężyca Kwiatowa
6:56
20
min
Łężyca Dolna
6:57
21
min
Łężyca
6:58
22
min
Kliknięcie w
⇆
umożliwi wyświetlenie dogodnych przesiadek.
© Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością • Zielona Góra, ul. Chemiczna 8 • tel. 68 45-20-450..454