Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
Rozkład jazdy ważny od
22.06.2024
.
strona główna MZK
komunikaty - zmiany w RJ
rozkład jazdy wg linii
rozkład jazdy wg ulic
lista przystanków
zaplanuj podróż
plan komunikacji miejskiej
« powrót do wyboru linii
« powrót do tabliczki przystankowej
N3
kierunek »
OS. ŚLĄSKIE
Zielona Góra
os. Śląskie
Os. Śląskie
0:21
Os. Śląskie I (NŻ)
0:22
os. Pomorskie
Os. Pomorskie - Kościół (NŻ)
0:23
Szosa Kisielińska
Os. Pomorskie (NŻ)
0:24
Gajowa (NŻ)
0:25
Lotnik (NŻ)
0:26
Podgórna
Uniwersytet Zielonogórski - Campus A (NŻ)
0:27
Waryńskiego
Szpital (NŻ)
0:28
Staszica
Staszica (NŻ)
0:29
Centr. Przesiadkowe
Dworzec Główny
0:30
Boh. Westerplatte
Centrum (NŻ)
0:32
al.Wojska Polskiego
Elżbietanki (NŻ)
0:33
Rondo PCK (NŻ)
0:35
Wojska Polskiego (NŻ)
0:36
Uniwersytet Zielonogórski - Campus B (NŻ)
0:37
Wyczółkowskiego
Wyczółkowskiego (NŻ)
0:38
0
min
Prosta
Prosta (NŻ)
0:39
1
min
Agrestowa (NŻ)
0:40
2
min
Zacisze
Porzeczkowa (NŻ)
0:41
3
min
Zacisze (NŻ)
0:41
3
min
Wyszyńskiego
Węgierska (NŻ)
0:43
5
min
Monte Cassino (NŻ)
0:44
6
min
Wiśniowa (NŻ)
0:46
8
min
Botaniczna
Ogród Botaniczny (NŻ)
0:48
10
min
Botaniczna (NŻ)
0:49
11
min
Nowojędrzychowska
Diamentowa (NŻ)
0:51
13
min
Nowojędrzychowska (NŻ)
0:52
14
min
Wronia (NŻ)
0:53
15
min
Funka
Funka (NŻ)
0:54
16
min
Jędrzychowska
Kąpielowa (NŻ)
0:55
17
min
Zawiszy Czarnego (NŻ)
0:56
18
min
Kożuchowska
Jałowcowa (NŻ)
0:57
19
min
Przyrodnicza (NŻ)
0:58
20
min
Kożuchowska PSP (NŻ)
0:59
21
min
Jaskółcza
Głowackiego (NŻ)
1:00
22
min
Ptasia
Piastowska (NŻ)
1:02
24
min
Wyszyńskiego
Wiśniowa (NŻ)
1:03
25
min
Monte Cassino (NŻ)
1:04
26
min
Węgierska (NŻ)
1:05
27
min
al.Wojska Polskiego
Wojska Polskiego (NŻ)
1:06
28
min
Rondo PCK (NŻ)
1:07
29
min
Biblioteka Wojewódzka (NŻ)
1:09
31
min
Kupiecka
Śródmieście (NŻ)
1:10
32
min
Batorego
Batorego/Dworcowa (NŻ)
1:11
33
min
Liceum Plastyczne (NŻ)
1:13
35
min
Źródlana (NŻ)
1:14
36
min
Rzeźniczaka (NŻ)
1:15
37
min
Trasa Północna
Trasa Północna (NŻ)
1:16
38
min
Os. Zastalowskie (NŻ)
1:17
39
min
Zdrojowa (NŻ)
1:21
43
min
Sulechowska
Strumykowa (NŻ)
1:23
45
min
Dolina Zielona (NŻ)
1:24
46
min
Centr. Przesiadkowe
Dworzec Główny
1:26
48
min
Staszica
Staszica (NŻ)
1:27
49
min
Waryńskiego
Szpital (NŻ)
1:28
50
min
Podgórna
Uniwersytet Zielonogórski - Campus A (NŻ)
1:29
51
min
Szosa Kisielińska
Lotnik (NŻ)
1:30
52
min
Gajowa (NŻ)
1:31
53
min
Os. Pomorskie (NŻ)
1:32
54
min
os. Pomorskie
Os. Pomorskie - Kościół (NŻ)
1:34
56
min
os. Śląskie
Os. Śląskie I (NŻ)
1:35
57
min
Os. Śląskie
1:36
58
min
Kliknięcie w
⇆
umożliwi wyświetlenie dogodnych przesiadek.
© Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością • Zielona Góra, ul. Chemiczna 8 • tel. 68 45-20-450..454