Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
Rozkład jazdy ważny od
22.06.2024
.
strona główna MZK
komunikaty - zmiany w RJ
rozkład jazdy wg linii
rozkład jazdy wg ulic
lista przystanków
zaplanuj podróż
plan komunikacji miejskiej
« powrót do wyboru linii
« powrót do tabliczki przystankowej
N3
kierunek »
OS. ŚLĄSKIE
Zielona Góra
os. Śląskie
Os. Śląskie
0:21
Os. Śląskie I (NŻ)
0:22
os. Pomorskie
Os. Pomorskie - Kościół (NŻ)
0:23
Szosa Kisielińska
Os. Pomorskie (NŻ)
0:24
Gajowa (NŻ)
0:25
Lotnik (NŻ)
0:26
Podgórna
Uniwersytet Zielonogórski - Campus A (NŻ)
0:27
Waryńskiego
Szpital (NŻ)
0:28
Staszica
Staszica (NŻ)
0:29
Centr. Przesiadkowe
Dworzec Główny
0:30
Boh. Westerplatte
Centrum (NŻ)
0:32
al.Wojska Polskiego
Elżbietanki (NŻ)
0:33
Rondo PCK (NŻ)
0:35
Wojska Polskiego (NŻ)
0:36
0
min
Uniwersytet Zielonogórski - Campus B (NŻ)
0:37
1
min
Wyczółkowskiego
Wyczółkowskiego (NŻ)
0:38
2
min
Prosta
Prosta (NŻ)
0:39
3
min
Agrestowa (NŻ)
0:40
4
min
Zacisze
Porzeczkowa (NŻ)
0:41
5
min
Zacisze (NŻ)
0:41
5
min
Wyszyńskiego
Węgierska (NŻ)
0:43
7
min
Monte Cassino (NŻ)
0:44
8
min
Wiśniowa (NŻ)
0:46
10
min
Botaniczna
Ogród Botaniczny (NŻ)
0:48
12
min
Botaniczna (NŻ)
0:49
13
min
Nowojędrzychowska
Diamentowa (NŻ)
0:51
15
min
Nowojędrzychowska (NŻ)
0:52
16
min
Wronia (NŻ)
0:53
17
min
Funka
Funka (NŻ)
0:54
18
min
Jędrzychowska
Kąpielowa (NŻ)
0:55
19
min
Zawiszy Czarnego (NŻ)
0:56
20
min
Kożuchowska
Jałowcowa (NŻ)
0:57
21
min
Przyrodnicza (NŻ)
0:58
22
min
Kożuchowska PSP (NŻ)
0:59
23
min
Jaskółcza
Głowackiego (NŻ)
1:00
24
min
Ptasia
Piastowska (NŻ)
1:02
26
min
Wyszyńskiego
Wiśniowa (NŻ)
1:03
27
min
Monte Cassino (NŻ)
1:04
28
min
Węgierska (NŻ)
1:05
29
min
al.Wojska Polskiego
Wojska Polskiego (NŻ)
1:06
30
min
Rondo PCK (NŻ)
1:07
31
min
Biblioteka Wojewódzka (NŻ)
1:09
33
min
Kupiecka
Śródmieście (NŻ)
1:10
34
min
Batorego
Batorego/Dworcowa (NŻ)
1:11
35
min
Liceum Plastyczne (NŻ)
1:13
37
min
Źródlana (NŻ)
1:14
38
min
Rzeźniczaka (NŻ)
1:15
39
min
Trasa Północna
Trasa Północna (NŻ)
1:16
40
min
Os. Zastalowskie (NŻ)
1:17
41
min
Zdrojowa (NŻ)
1:21
45
min
Sulechowska
Strumykowa (NŻ)
1:23
47
min
Dolina Zielona (NŻ)
1:24
48
min
Centr. Przesiadkowe
Dworzec Główny
1:26
50
min
Staszica
Staszica (NŻ)
1:27
51
min
Waryńskiego
Szpital (NŻ)
1:28
52
min
Podgórna
Uniwersytet Zielonogórski - Campus A (NŻ)
1:29
53
min
Szosa Kisielińska
Lotnik (NŻ)
1:30
54
min
Gajowa (NŻ)
1:31
55
min
Os. Pomorskie (NŻ)
1:32
56
min
os. Pomorskie
Os. Pomorskie - Kościół (NŻ)
1:34
58
min
os. Śląskie
Os. Śląskie I (NŻ)
1:35
59
min
Os. Śląskie
1:36
60
min
Kliknięcie w
⇆
umożliwi wyświetlenie dogodnych przesiadek.
© Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością • Zielona Góra, ul. Chemiczna 8 • tel. 68 45-20-450..454