Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
Rozkład jazdy ważny od
13.04.2024
.
strona główna MZK
komunikaty - zmiany w RJ
rozkład jazdy wg linii
rozkład jazdy wg ulic
lista przystanków
zaplanuj podróż
plan komunikacji miejskiej
« powrót do wyboru linii
« powrót do tabliczki przystankowej
19
kierunek »
OS. MAZURSKIE
Zielona Góra - Łężyca
Odrzańska
Łężyca
15:41
Łężyca Dolna
15:42
Łężyca Kwiatowa
15:43
Łężyca Jagodowa (NŻ)
15:44
Os. Czarkowo
15:46
Os. Czarkowo I
15:46
Zielona Góra
Batorego
Os. Na Olimpie
15:49
Rondo Batorego
15:50
Rzeźniczaka
15:52
Źródlana
15:53
Liceum Plastyczne
15:55
Batorego/Dworcowa
15:58
Kupiecka
Śródmieście
16:00
Boh. Westerplatte
Centrum
16:02
Centr. Przesiadkowe
Dworzec Główny
16:04
Staszica
Staszica
16:06
Waryńskiego
Szpital
16:08
Podgórna
Uniwersytet Zielonogórski - Campus A
16:11
0
min
Szosa Kisielińska
Lotnik
16:13
2
min
Gajowa (NŻ)
16:14
3
min
Przyleśna
Raculka
16:16
5
min
Szosa Kisielińska
Os. Pomorskie
16:18
7
min
Giżycka
Os. Mazurskie
16:20
9
min
Kliknięcie w
⇆
umożliwi wyświetlenie dogodnych przesiadek.
© Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością • Zielona Góra, ul. Chemiczna 8 • tel. 68 45-20-450..454