Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
Rozkład jazdy ważny od
06.12.2023
.
strona główna MZK
komunikaty - zmiany w RJ
rozkład jazdy wg linii
rozkład jazdy wg ulic
lista przystanków
zaplanuj podróż
plan komunikacji miejskiej
« powrót do wyboru linii
« powrót do tabliczki przystankowej
19
kierunek »
ŁĘŻYCA
Zielona Góra
Giżycka
Os. Mazurskie
15:42
Szosa Kisielińska
Os. Pomorskie
15:44
Przyleśna
Raculka
15:47
Szosa Kisielińska
Gajowa (NŻ)
15:49
Lotnik
15:50
Podgórna
Uniwersytet Zielonogórski - Campus A
15:52
0
min
Waryńskiego
Szpital
15:54
2
min
Staszica
Staszica
15:56
4
min
Centr. Przesiadkowe
Dworzec Główny
15:57
5
min
Boh. Westerplatte
Centrum
16:00
8
min
Batorego
Batorego/Dworcowa
16:02
10
min
Batorego szkoła
16:05
13
min
Źródlana
16:07
15
min
Rzeźniczaka
16:08
16
min
Rondo Batorego
16:10
18
min
Os. Na Olimpie
16:11
19
min
Zielona Góra - Łężyca
Odrzańska
Os. Czarkowo I
16:13
21
min
Os. Czarkowo
16:14
22
min
Łężyca Jagodowa (NŻ)
16:15
23
min
Łężyca Kwiatowa
16:17
25
min
Łężyca Dolna
16:18
26
min
Łężyca
16:19
27
min
Kliknięcie w
⇆
umożliwi wyświetlenie dogodnych przesiadek.
© Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością • Zielona Góra, ul. Chemiczna 8 • tel. 68 45-20-450..454