Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
Rozkład jazdy ważny od
13.04.2024
.
strona główna MZK
komunikaty - zmiany w RJ
rozkład jazdy wg linii
rozkład jazdy wg ulic
lista przystanków
zaplanuj podróż
plan komunikacji miejskiej
« powrót do wyboru linii
« powrót do tabliczki przystankowej
19
kierunek »
ŁĘŻYCA
Zielona Góra
Giżycka
Os. Mazurskie
12:26
Szosa Kisielińska
Os. Pomorskie
12:28
Gajowa (NŻ)
12:29
Lotnik
12:30
0
min
Podgórna
Uniwersytet Zielonogórski - Campus A
12:32
2
min
Waryńskiego
Szpital
12:34
4
min
Staszica
Staszica
12:36
6
min
Centr. Przesiadkowe
Dworzec Główny
12:37
7
min
Boh. Westerplatte
Centrum
12:40
10
min
Batorego
Batorego/Dworcowa
12:42
12
min
Batorego szkoła
12:44
14
min
Źródlana
12:46
16
min
Rzeźniczaka
12:47
17
min
Rondo Batorego
12:49
19
min
Os. Na Olimpie
12:50
20
min
Zielona Góra - Łężyca
Odrzańska
Os. Czarkowo I
12:52
22
min
Os. Czarkowo
12:53
23
min
Łężyca Jagodowa (NŻ)
12:54
24
min
Łężyca Kwiatowa
12:56
26
min
Łężyca Dolna
12:57
27
min
Łężyca
12:58
28
min
Kliknięcie w
⇆
umożliwi wyświetlenie dogodnych przesiadek.
© Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością • Zielona Góra, ul. Chemiczna 8 • tel. 68 45-20-450..454