Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
Rozkład jazdy ważny od
13.04.2024
.
strona główna MZK
komunikaty - zmiany w RJ
rozkład jazdy wg linii
rozkład jazdy wg ulic
lista przystanków
zaplanuj podróż
plan komunikacji miejskiej
« powrót do wyboru linii
« powrót do tabliczki przystankowej
19
kierunek »
ŁĘŻYCA
Zielona Góra
Giżycka
Os. Mazurskie
7:26
Szosa Kisielińska
Os. Pomorskie
7:28
Gajowa (NŻ)
7:29
Lotnik
7:30
Podgórna
Uniwersytet Zielonogórski - Campus A
7:32
Waryńskiego
Szpital
7:34
Staszica
Staszica
7:36
Centr. Przesiadkowe
Dworzec Główny
7:37
Boh. Westerplatte
Centrum
7:40
Batorego
Batorego/Dworcowa
7:42
0
min
Batorego szkoła
7:44
2
min
Źródlana
7:46
4
min
Rzeźniczaka
7:47
5
min
Rondo Batorego
7:49
7
min
Os. Na Olimpie
7:50
8
min
Zielona Góra - Łężyca
Odrzańska
Os. Czarkowo I
7:52
10
min
Os. Czarkowo
7:53
11
min
Łężyca Jagodowa (NŻ)
7:54
12
min
Łężyca Kwiatowa
7:56
14
min
Łężyca Dolna
7:57
15
min
Łężyca
7:58
16
min
Kliknięcie w
⇆
umożliwi wyświetlenie dogodnych przesiadek.
© Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością • Zielona Góra, ul. Chemiczna 8 • tel. 68 45-20-450..454