Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
Rozkład jazdy ważny od
06.12.2023
.
strona główna MZK
komunikaty - zmiany w RJ
rozkład jazdy wg linii
rozkład jazdy wg ulic
lista przystanków
zaplanuj podróż
plan komunikacji miejskiej
« powrót do wyboru linii
« powrót do tabliczki przystankowej
19
kierunek »
ŁĘŻYCA
Zielona Góra
Giżycka
Os. Mazurskie
10:26
Szosa Kisielińska
Os. Pomorskie
10:28
Gajowa (NŻ)
10:29
Lotnik
10:30
Podgórna
Uniwersytet Zielonogórski - Campus A
10:32
Waryńskiego
Szpital
10:34
Staszica
Staszica
10:36
Centr. Przesiadkowe
Dworzec Główny
10:37
0
min
Boh. Westerplatte
Centrum
10:40
3
min
Batorego
Batorego/Dworcowa
10:42
5
min
Batorego szkoła
10:44
7
min
Źródlana
10:46
9
min
Rzeźniczaka
10:47
10
min
Rondo Batorego
10:49
12
min
Os. Na Olimpie
10:50
13
min
Zielona Góra - Łężyca
Odrzańska
Os. Czarkowo I
10:52
15
min
Os. Czarkowo
10:53
16
min
Łężyca Jagodowa (NŻ)
10:54
17
min
Łężyca Kwiatowa
10:56
19
min
Łężyca Dolna
10:57
20
min
Łężyca
10:58
21
min
Kliknięcie w
⇆
umożliwi wyświetlenie dogodnych przesiadek.
© Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością • Zielona Góra, ul. Chemiczna 8 • tel. 68 45-20-450..454