Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
Rozkład jazdy ważny od
13.04.2024
.
strona główna MZK
komunikaty - zmiany w RJ
rozkład jazdy wg linii
rozkład jazdy wg ulic
lista przystanków
zaplanuj podróż
plan komunikacji miejskiej
« powrót do wyboru linii
« powrót do tabliczki przystankowej
19
kierunek »
ŁĘŻYCA
Zielona Góra
Giżycka
Os. Mazurskie
8:26
Szosa Kisielińska
Os. Pomorskie
8:28
Gajowa (NŻ)
8:29
Lotnik
8:30
Podgórna
Uniwersytet Zielonogórski - Campus A
8:32
Waryńskiego
Szpital
8:34
Staszica
Staszica
8:36
Centr. Przesiadkowe
Dworzec Główny
8:37
Boh. Westerplatte
Centrum
8:40
Batorego
Batorego/Dworcowa
8:42
Batorego szkoła
8:44
0
min
Źródlana
8:46
2
min
Rzeźniczaka
8:47
3
min
Rondo Batorego
8:49
5
min
Os. Na Olimpie
8:50
6
min
Zielona Góra - Łężyca
Odrzańska
Os. Czarkowo I
8:52
8
min
Os. Czarkowo
8:53
9
min
Łężyca Jagodowa (NŻ)
8:54
10
min
Łężyca Kwiatowa
8:56
12
min
Łężyca Dolna
8:57
13
min
Łężyca
8:58
14
min
Kliknięcie w
⇆
umożliwi wyświetlenie dogodnych przesiadek.
© Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością • Zielona Góra, ul. Chemiczna 8 • tel. 68 45-20-450..454