Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
Rozkład jazdy ważny od
13.04.2024
.
strona główna MZK
komunikaty - zmiany w RJ
rozkład jazdy wg linii
rozkład jazdy wg ulic
lista przystanków
zaplanuj podróż
plan komunikacji miejskiej
« powrót do wyboru linii
« powrót do tabliczki przystankowej
19
kierunek »
ŁĘŻYCA
Zielona Góra
Giżycka
Os. Mazurskie
10:26
Szosa Kisielińska
Os. Pomorskie
10:28
Gajowa (NŻ)
10:29
Lotnik
10:30
Podgórna
Uniwersytet Zielonogórski - Campus A
10:32
Waryńskiego
Szpital
10:34
Staszica
Staszica
10:36
Centr. Przesiadkowe
Dworzec Główny
10:38
0
min
Boh. Westerplatte
Centrum
10:40
2
min
Batorego
Batorego/Dworcowa
10:42
4
min
Batorego szkoła
10:44
6
min
Źródlana
10:46
8
min
Rzeźniczaka
10:47
9
min
Rondo Batorego
10:49
11
min
Os. Na Olimpie
10:50
12
min
Zielona Góra - Łężyca
Odrzańska
Os. Czarkowo I
10:52
14
min
Os. Czarkowo
10:53
15
min
Łężyca Jagodowa (NŻ)
10:54
16
min
Łężyca Kwiatowa
10:56
18
min
Łężyca Dolna
10:57
19
min
Łężyca
10:58
20
min
Kliknięcie w
⇆
umożliwi wyświetlenie dogodnych przesiadek.
© Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością • Zielona Góra, ul. Chemiczna 8 • tel. 68 45-20-450..454