Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
Rozkład jazdy ważny od
13.04.2024
.
strona główna MZK
komunikaty - zmiany w RJ
rozkład jazdy wg linii
rozkład jazdy wg ulic
lista przystanków
zaplanuj podróż
plan komunikacji miejskiej
« powrót do wyboru linii
« powrót do tabliczki przystankowej
19
kierunek »
ŁĘŻYCA
Zielona Góra
Giżycka
Os. Mazurskie
22:23
Szosa Kisielińska
Os. Pomorskie
22:25
Gajowa (NŻ)
22:26
Lotnik
22:27
Podgórna
Uniwersytet Zielonogórski - Campus A
22:29
Waryńskiego
Szpital
22:30
Staszica
Staszica
22:32
Centr. Przesiadkowe
Dworzec Główny
22:33
0
min
Boh. Westerplatte
Centrum
22:36
3
min
Batorego
Batorego/Dworcowa
22:38
5
min
Batorego szkoła
22:40
7
min
Źródlana
22:41
8
min
Rzeźniczaka
22:42
9
min
Rondo Batorego
22:43
10
min
Os. Na Olimpie
22:44
11
min
Zielona Góra - Łężyca
Odrzańska
Os. Czarkowo I
22:46
13
min
Os. Czarkowo
22:47
14
min
Łężyca Jagodowa (NŻ)
22:48
15
min
Łężyca Kwiatowa
22:50
17
min
Łężyca Dolna
22:51
18
min
Łężyca
22:52
19
min
Kliknięcie w
⇆
umożliwi wyświetlenie dogodnych przesiadek.
© Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością • Zielona Góra, ul. Chemiczna 8 • tel. 68 45-20-450..454