Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
Rozkład jazdy ważny od
06.12.2023
.
strona główna MZK
komunikaty - zmiany w RJ
rozkład jazdy wg linii
rozkład jazdy wg ulic
lista przystanków
zaplanuj podróż
plan komunikacji miejskiej
« powrót do wyboru linii
« powrót do tabliczki przystankowej
19
kierunek »
ŁĘŻYCA
Zielona Góra
Giżycka
Os. Mazurskie
9:22
Szosa Kisielińska
Os. Pomorskie
9:24
Gajowa (NŻ)
9:25
0
min
Lotnik
9:26
1
min
Podgórna
Uniwersytet Zielonogórski - Campus A
9:28
3
min
Waryńskiego
Szpital
9:30
5
min
Staszica
Staszica
9:32
7
min
Centr. Przesiadkowe
Dworzec Główny
9:33
8
min
Boh. Westerplatte
Centrum
9:36
11
min
Batorego
Batorego/Dworcowa
9:38
13
min
Batorego szkoła
9:40
15
min
Źródlana
9:42
17
min
Rzeźniczaka
9:43
18
min
Rondo Batorego
9:45
20
min
Os. Na Olimpie
9:46
21
min
Zielona Góra - Łężyca
Odrzańska
Os. Czarkowo I
9:48
23
min
Os. Czarkowo
9:49
24
min
Łężyca Jagodowa (NŻ)
9:50
25
min
Łężyca Kwiatowa
9:52
27
min
Łężyca Dolna
9:53
28
min
Łężyca
9:54
29
min
Kliknięcie w
⇆
umożliwi wyświetlenie dogodnych przesiadek.
© Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością • Zielona Góra, ul. Chemiczna 8 • tel. 68 45-20-450..454