Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
Rozkład jazdy ważny od
06.12.2023
.
strona główna MZK
komunikaty - zmiany w RJ
rozkład jazdy wg linii
rozkład jazdy wg ulic
lista przystanków
zaplanuj podróż
plan komunikacji miejskiej
« powrót do wyboru linii
« powrót do tabliczki przystankowej
19
kierunek »
ŁĘŻYCA
Zielona Góra
Giżycka
Os. Mazurskie
8:29
Szosa Kisielińska
Os. Pomorskie
8:31
Gajowa (NŻ)
8:32
Lotnik
8:33
Podgórna
Uniwersytet Zielonogórski - Campus A
8:35
Waryńskiego
Szpital
8:37
Staszica
Staszica
8:39
Centr. Przesiadkowe
Dworzec Główny
8:40
Boh. Westerplatte
Centrum
8:43
Batorego
Batorego/Dworcowa
8:45
Batorego szkoła
8:47
Źródlana
8:49
Rzeźniczaka
8:50
Rondo Batorego
8:52
Os. Na Olimpie
8:53
Zielona Góra - Łężyca
Odrzańska
Os. Czarkowo I
8:55
0
min
Os. Czarkowo
8:56
1
min
Łężyca Jagodowa (NŻ)
8:57
2
min
Łężyca Kwiatowa
8:59
4
min
Łężyca Dolna
9:00
5
min
Łężyca
9:01
6
min
Kliknięcie w
⇆
umożliwi wyświetlenie dogodnych przesiadek.
© Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością • Zielona Góra, ul. Chemiczna 8 • tel. 68 45-20-450..454