Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
Rozkład jazdy ważny od
13.04.2024
.
strona główna MZK
komunikaty - zmiany w RJ
rozkład jazdy wg linii
rozkład jazdy wg ulic
lista przystanków
zaplanuj podróż
plan komunikacji miejskiej
« powrót do wyboru linii
« powrót do tabliczki przystankowej
19
kierunek »
ŁĘŻYCA
Zielona Góra
Giżycka
Os. Mazurskie
6:59
Szosa Kisielińska
Os. Pomorskie
7:01
Gajowa (NŻ)
7:02
Lotnik
7:03
Podgórna
Uniwersytet Zielonogórski - Campus A
7:05
0
min
Waryńskiego
Szpital
7:07
2
min
Staszica
Staszica
7:09
4
min
Centr. Przesiadkowe
Dworzec Główny
7:11
6
min
Boh. Westerplatte
Centrum
7:13
8
min
Batorego
Batorego/Dworcowa
7:15
10
min
Batorego szkoła
7:17
12
min
Źródlana
7:19
14
min
Rzeźniczaka
7:20
15
min
Rondo Batorego
7:22
17
min
Os. Na Olimpie
7:23
18
min
Zielona Góra - Łężyca
Odrzańska
Os. Czarkowo I
7:25
20
min
Os. Czarkowo
7:26
21
min
Łężyca Jagodowa (NŻ)
7:27
22
min
Łężyca Kwiatowa
7:29
24
min
Łężyca Dolna
7:30
25
min
Łężyca
7:31
26
min
Kliknięcie w
⇆
umożliwi wyświetlenie dogodnych przesiadek.
© Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością • Zielona Góra, ul. Chemiczna 8 • tel. 68 45-20-450..454