1 | Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o., tel. 68 45 20 450
KIERUNEK: JĘDRZYCHÓW PRZYSTANEK: Staszica (281) | |
Poniedziałek - piątek [oprócz świąt]: | 5.17 | 5.39 | 5.59 | 6.24 | 6.39 | 6.56 | 7.11 | 7.26 | 7.41 | 7.56 | 8.11 | 8.26A | 8.41 | 8.56 | 9.11 | 9.26 | 9.41 | 9.59 | 10.19 | 10.39 | 10.59 | 11.19A | 11.39 | 11.59 | 12.19 | 12.39 | 12.56 | 13.11 | 13.26A | 13.41 | 13.56 | 14.11 | 14.25D | 14.26 | 14.32D | 14.41 | 14.56 | 15.11 | 15.26 | 15.41 | 15.56 | 16.11 | 16.26 | 16.41 | 16.59 | 17.19 | 17.39 | 17.59 | 18.19 | 18.23D | 18.39 | 18.59 | 19.29 | 19.59 | 20.29 | 20.59 | 21.29 | 21.59 | 22.29 | 22.29D | |
Soboty: | 5.17 | 5.59 | 6.29 | 6.59 | 7.29 | 7.59 | 8.29A | 8.59 | 9.29 | 9.59 | 10.29 | 10.59 | 11.29A | 11.59 | 12.29 | 12.59 | 13.29A | 13.59 | 14.28D | 14.29 | 14.59 | 15.29 | 15.59 | 16.29 | 16.59 | 17.29 | 17.59 | 18.29 | 18.59 | 19.29 | 19.59 | 20.29 | 20.59 | 21.29 | 21.59 | 22.29 |
Niedziele i święta: | 6.29 | 6.59 | 7.29 | 7.59 | 8.29A | 8.59 | 9.29 | 9.59 | 10.29 | 10.59 | 11.29A | 11.59 | 12.29 | 12.59 | 13.29A | 13.59 | 14.29 | 14.59 | 15.29 | 15.59 | 16.29 | 16.59 | 17.29 | 17.59 | 18.29 | 18.59 | 19.29 | 19.59 | 20.29 | 20.59 | 21.29 | 21.59 | 22.29 | |
A - kurs przez: Jędrzychów działki do pętli w Jędrzychowie D - kurs tylko do przystanku: DWORZEC GŁÓWNY
Wszystkie kursy realizowane autobusami niskopodłogowymi. W autobusach znajdują się automaty do sprzedaży biletów jednorazowych.
|
|