19 | Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o., tel. 68 45 20 450
KIERUNEK: OS.CZARKOWO PRZYSTANEK: Szpital (170) | |
Poniedziałek - piątek [oprócz świąt]: | 5.14 | 5.34A | 5.54 | 6.14A | 6.34A | 6.52 | 7.07A | 7.22 | 7.37A | 7.52 | 8.07A | 8.22 | 8.37A | 8.52 | 9.07 | 9.22 | 9.34A | 9.40z | 9.54 | 10.14 | 10.34A | 10.54 | 11.14 | 11.34A | 11.54 | 12.14 | 12.34A | 12.52 | 13.07 | 13.22 | 13.37A | 13.52 | 14.07A | 14.22 | 14.37A | 14.52 | 15.07A | 15.22 | 15.37A | 15.52 | 16.07A | 16.22 | 16.37A | 16.52 | 17.07z | 17.14A | 17.34 | 17.54 | 18.14 | 18.34A | 19.00 | 19.30A | 20.00 | 20.30A | 21.00 | 21.30A | 22.00 | 22.30A | 22.46z | 23.15z | |
Soboty: | 5.30 | 6.00A | 6.30 | 7.00 | 7.30A | 8.00 | 8.30A | 9.00 | 9.30A | 10.00 | 10.30A | 11.00 | 11.30A | 12.00 | 12.30A | 13.00 | 13.30 | 14.00 | 14.30A | 15.00 | 15.30 | 16.00 | 16.30A | 17.00 | 17.30 | 18.00 | 18.30A | 19.00 | 19.30 | 20.00 | 20.30A | 21.00 | 21.30 | 22.00 | 22.30A | 22.46z | 23.15z | |
Niedziele i święta: | 6.30 | 7.00 | 7.30 | 8.00 | 8.30A | 9.00 | 9.30 | 10.00 | 10.30A | 11.00 | 11.30A | 12.00 | 12.30A | 13.00 | 13.30 | 14.00 | 14.30A | 15.00 | 15.30 | 16.00 | 16.30A | 17.00 | 17.30 | 18.00 | 18.30A | 19.00 | 19.30 | 20.00 | 20.30A | 21.00 | 21.30 | 22.00 | 22.30A | 22.46z | 23.15z | |
A - kurs do: ŁĘŻYCA
Wszystkie kursy realizowane autobusami niskopodłogowymi. W autobusach znajdują się automaty do sprzedaży biletów jednorazowych.
|
|