Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
Rozkład jazdy ważny od
06.12.2023
.
strona główna MZK
komunikaty - zmiany w RJ
rozkład jazdy wg linii
rozkład jazdy wg ulic
lista przystanków
zaplanuj podróż
plan komunikacji miejskiej
« powrót do wyboru linii
« powrót do tabliczki przystankowej
19
kierunek »
ŁĘŻYCA
Zielona Góra
Giżycka
Os. Mazurskie
11:22
Szosa Kisielińska
Os. Pomorskie
11:24
Gajowa (NŻ)
11:25
Lotnik
11:26
Podgórna
Uniwersytet Zielonogórski - Campus A
11:28
Waryńskiego
Szpital
11:30
Staszica
Staszica
11:32
Centr. Przesiadkowe
Dworzec Główny
11:33
0
min
Boh. Westerplatte
Centrum
11:36
3
min
Batorego
Batorego/Dworcowa
11:38
5
min
Batorego szkoła
11:40
7
min
Źródlana
11:41
8
min
Rzeźniczaka
11:42
9
min
Rondo Batorego
11:44
11
min
Os. Na Olimpie
11:45
12
min
Zielona Góra - Łężyca
Odrzańska
Os. Czarkowo I
11:47
14
min
Os. Czarkowo
11:48
15
min
Łężyca Jagodowa (NŻ)
11:49
16
min
Łężyca Kwiatowa
11:51
18
min
Łężyca Dolna
11:52
19
min
Łężyca
11:53
20
min
Kliknięcie w
⇆
umożliwi wyświetlenie dogodnych przesiadek.
© Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością • Zielona Góra, ul. Chemiczna 8 • tel. 68 45-20-450..454