Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
Rozkład jazdy ważny od
13.04.2024
.
strona główna MZK
komunikaty - zmiany w RJ
rozkład jazdy wg linii
rozkład jazdy wg ulic
lista przystanków
zaplanuj podróż
plan komunikacji miejskiej
« powrót do wyboru linii
« powrót do tabliczki przystankowej
19
kierunek »
ŁĘŻYCA
Zielona Góra
Giżycka
Os. Mazurskie
16:29
Szosa Kisielińska
Os. Pomorskie
16:31
Gajowa (NŻ)
16:32
Lotnik
16:33
Podgórna
Uniwersytet Zielonogórski - Campus A
16:35
Waryńskiego
Szpital
16:37
Staszica
Staszica
16:39
0
min
Centr. Przesiadkowe
Dworzec Główny
16:41
2
min
Boh. Westerplatte
Centrum
16:43
4
min
Batorego
Batorego/Dworcowa
16:45
6
min
Batorego szkoła
16:48
9
min
Źródlana
16:50
11
min
Rzeźniczaka
16:51
12
min
Rondo Batorego
16:53
14
min
Os. Na Olimpie
16:54
15
min
Zielona Góra - Łężyca
Odrzańska
Os. Czarkowo I
16:56
17
min
Os. Czarkowo
16:57
18
min
Łężyca Jagodowa (NŻ)
16:58
19
min
Łężyca Kwiatowa
17:00
21
min
Łężyca Dolna
17:01
22
min
Łężyca
17:02
23
min
Kliknięcie w
⇆
umożliwi wyświetlenie dogodnych przesiadek.
© Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością • Zielona Góra, ul. Chemiczna 8 • tel. 68 45-20-450..454