Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
Rozkład jazdy ważny od
06.12.2023
.
strona główna MZK
komunikaty - zmiany w RJ
rozkład jazdy wg linii
rozkład jazdy wg ulic
lista przystanków
zaplanuj podróż
plan komunikacji miejskiej
« powrót do wyboru linii
« powrót do tabliczki przystankowej
19
kierunek »
ŁĘŻYCA
Zielona Góra
Giżycka
Os. Mazurskie
13:59
Szosa Kisielińska
Os. Pomorskie
14:01
Gajowa (NŻ)
14:02
Lotnik
14:03
Podgórna
Uniwersytet Zielonogórski - Campus A
14:05
Waryńskiego
Szpital
14:07
Staszica
Staszica
14:09
0
min
Centr. Przesiadkowe
Dworzec Główny
14:10
1
min
Boh. Westerplatte
Centrum
14:13
4
min
Batorego
Batorego/Dworcowa
14:15
6
min
Batorego szkoła
14:18
9
min
Źródlana
14:20
11
min
Rzeźniczaka
14:21
12
min
Rondo Batorego
14:23
14
min
Os. Na Olimpie
14:24
15
min
Zielona Góra - Łężyca
Odrzańska
Os. Czarkowo I
14:26
17
min
Os. Czarkowo
14:27
18
min
Łężyca Jagodowa (NŻ)
14:28
19
min
Łężyca Kwiatowa
14:30
21
min
Łężyca Dolna
14:31
22
min
Łężyca
14:32
23
min
Kliknięcie w
⇆
umożliwi wyświetlenie dogodnych przesiadek.
© Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością • Zielona Góra, ul. Chemiczna 8 • tel. 68 45-20-450..454