44 | Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o., tel. 68 45 20 450
KIERUNEK: PRZYSTANEK: Wronia (419) | |
Poniedziałek - piątek [oprócz świąt]: | 5.16A | 6.08 | 9.28 | 10.08 | 10.48 | 12.13 | 13.36 | 14.06 | 14.36 | 15.36 | 16.06 | 16.36 | 17.08z | 17.28 | 18.08A | 18.46 | 19.46A | 20.46A | 22.16z | |
Soboty: | 6.46 | 7.46A | 8.46 | 9.46A | 10.46 | 11.46A | 12.46A | 13.46A | 14.46A | 15.46 | 16.46 | 17.46A | 18.46A | 19.46A | 20.46A | 22.16z | |
Niedziele i święta: | 6.46 | 7.46A | 8.46 | 9.46A | 10.46 | 11.46A | 12.46A | 13.46A | 14.46A | 15.46 | 16.46 | 17.46A | 18.46A | 19.46A | 20.46A | 22.16z | |
A - kurs przez Os.Kwiatowe z - kurs skrócony do przystanku Elektrociepłownia (do przyst. Dąbrówki po trasie)
Wszystkie kursy realizowane autobusami niskopodłogowymi. W autobusach znajdują się automaty do sprzedaży biletów jednorazowych.
|
|