1 | Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o., tel. 68 45 20 450
KIERUNEK: JĘDRZYCHÓW PRZYSTANEK: Strumykowa (134) | |
Poniedziałek - piątek [oprócz świąt]: | 5.13 | 5.35 | 5.55 | 6.20 | 6.35 | 6.52 | 7.07 | 7.22 | 7.37 | 7.52 | 8.07 | 8.22 | 8.37 | 8.52 | 9.07 | 9.22 | 9.37 | 9.55 | 10.15 | 10.35 | 10.55 | 11.15 | 11.35 | 11.55 | 12.15 | 12.35 | 12.52 | 13.07 | 13.22 | 13.36 | 13.51 | 14.06 | 14.20D | 14.21 | 14.27D | 14.36 | 14.51 | 15.06 | 15.21 | 15.36 | 15.51 | 16.06 | 16.21 | 16.36 | 16.54 | 17.15 | 17.35 | 17.55 | 18.15 | 18.19D | 18.35 | 18.55 | 19.25 | 19.55 | 20.25 | 20.55 | 21.25 | 21.55 | 22.25 | 22.25D | |
Soboty: | 5.13 | 5.55 | 6.25 | 6.55 | 7.25 | 7.55 | 8.25 | 8.55 | 9.25 | 9.55 | 10.25 | 10.55 | 11.25 | 11.55 | 12.25 | 12.55 | 13.25 | 13.55 | 14.24D | 14.25 | 14.55 | 15.25 | 15.55 | 16.25 | 16.55 | 17.25 | 17.55 | 18.25 | 18.55 | 19.25 | 19.55 | 20.25 | 20.55 | 21.25 | 21.55 | 22.25 |
Niedziele i święta: | 6.25 | 6.55 | 7.25 | 7.55 | 8.25 | 8.55 | 9.25 | 9.55 | 10.25 | 10.55 | 11.25 | 11.55 | 12.25 | 12.55 | 13.25 | 13.55 | 14.25 | 14.55 | 15.25 | 15.55 | 16.25 | 16.55 | 17.25 | 17.55 | 18.25 | 18.55 | 19.25 | 19.55 | 20.25 | 20.55 | 21.25 | 21.55 | 22.25 | |
D - kurs tylko do przystanku: DWORZEC GŁÓWNY
Wszystkie kursy realizowane autobusami niskopodłogowymi. W autobusach znajdują się automaty do sprzedaży biletów jednorazowych.
|
|