1 | Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o., tel. 68 45 20 450
KIERUNEK: JĘDRZYCHÓW PRZYSTANEK: Chynów (131) | |
Poniedziałek - piątek [oprócz świąt]: | 5.09 | 5.31 | 5.51 | 6.05B | 6.30 | 6.47 | 7.02 | 7.17 | 7.32 | 7.47 | 8.02 | 8.17A | 8.32 | 8.47 | 9.02 | 9.17 | 9.32 | 9.50 | 10.10 | 10.30 | 10.50 | 11.10A | 11.30 | 11.50 | 12.10 | 12.30 | 12.47 | 13.02 | 13.17A | 13.31 | 13.46 | 14.01 | 14.05B | 14.22D | 14.31 | 14.46 | 15.01 | 15.05B | 15.31 | 15.35B | 16.01 | 16.05B | 16.31 | 16.49 | 17.10 | 17.30 | 17.50 | 18.10 | 18.30 | 18.50 | 19.21 | 19.51 | 20.21 | 20.51 | 21.21 | 21.51 | 22.10B | |
Soboty: | 5.09 | 5.51 | 6.10B | 6.51 | 7.21 | 7.51 | 8.21A | 8.51 | 9.21 | 9.51 | 10.21 | 10.50 | 11.20A | 11.50 | 12.20 | 12.50 | 13.20A | 13.50 | 14.10B | 14.50 | 15.20 | 15.50 | 16.20 | 16.50 | 17.20 | 17.50 | 18.20 | 18.50 | 19.21 | 19.51 | 20.21 | 20.51 | 21.21 | 21.51 | 22.10B | |
Niedziele i święta: | 6.10B | 6.51 | 7.21 | 7.51 | 8.21A | 8.51 | 9.21 | 9.51 | 10.21 | 10.50 | 11.20A | 11.50 | 12.20 | 12.50 | 13.20A | 13.50 | 14.10B | 14.50 | 15.20 | 15.50 | 16.20 | 16.50 | 17.20 | 17.50 | 18.20 | 18.50 | 19.21 | 19.51 | 20.21 | 20.51 | 21.21 | 21.51 | 22.10B | |
A - kurs przez: Jędrzychów działki do pętli w Jędrzychowie B - kurs przez: Lug D - kurs tylko do przystanku: DWORZEC GŁÓWNY
Wszystkie kursy realizowane autobusami niskopodłogowymi. W autobusach znajdują się automaty do sprzedaży biletów jednorazowych.
|
|