1 | Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o., tel. 68 45 20 450
KIERUNEK: CHYNÓW PRZYSTANEK: Palmiarnia (72) | |
Poniedziałek - piątek [oprócz świąt]: | 5.21A | 6.01A | 6.20A | 6.34A | 6.49A | 7.04A | 7.19A | 7.34A | 7.49 | 8.04 | 8.19 | 8.34A | 8.49 | 9.04 | 9.21A | 9.41 | 10.01 | 10.21 | 10.41 | 11.01 | 11.21 | 11.41 | 12.01 | 12.21 | 12.41 | 13.01 | 13.19A | 13.34 | 13.49 | 14.04 | 14.19 | 14.34 | 14.49 | 15.04 | 15.19 | 15.34 | 15.49 | 16.04 | 16.19 | 16.34 | 16.49 | 17.04 | 17.21 | 17.41 | 18.01 | 18.21 | 18.51 | 19.21 | 19.51 | 20.21 | 20.51 | 21.21A | 21.51 | 22.31B |
Soboty: | 5.26A | 5.51 | 6.21 | 6.51 | 7.21 | 7.51 | 8.21 | 8.51 | 9.21 | 9.51 | 10.21 | 10.51 | 11.21 | 11.51 | 12.21 | 12.51 | 13.21A | 13.51 | 14.21 | 14.51 | 15.21 | 15.51 | 16.21 | 16.51 | 17.21 | 17.51 | 18.21 | 18.51 | 19.21 | 19.51 | 20.21 | 20.51 | 21.21A | 21.51 | 22.31C | |
Niedziele i święta: | 5.27A | 6.21 | 6.51 | 7.21 | 7.51 | 8.21 | 8.51 | 9.21 | 9.51 | 10.21 | 10.51 | 11.21 | 11.51 | 12.21 | 12.51 | 13.21A | 13.51 | 14.21 | 14.51 | 15.21 | 15.51 | 16.21 | 16.51 | 17.21 | 17.51 | 18.21 | 18.51 | 19.21 | 19.51 | 20.21 | 20.51 | 21.21A | 21.51 | 22.31 | |
A - kurs przez: Lug B - kurs przez: Lug, Lumel C - kurs przez: Lug, Stelmet, Lumel
Wszystkie kursy realizowane autobusami niskopodłogowymi. W autobusach znajdują się automaty do sprzedaży biletów jednorazowych.
|
|