1 | Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o., tel. 68 45 20 450
KIERUNEK: CHYNÓW PRZYSTANEK: Domeyki (205) | |
Poniedziałek - piątek [oprócz świąt]: | 5.09A | 5.49A | 6.08A | 6.22A | 6.36A | 6.51A | 7.06A | 7.21A | 7.36 | 7.51 | 8.06 | 8.21A | 8.36 | 8.51 | 9.08A | 9.28 | 9.48 | 10.08 | 10.28 | 10.48 | 11.08 | 11.28 | 11.48 | 12.08 | 12.23D | 12.48 | 13.06A | 13.21 | 13.36 | 13.51 | 14.06 | 14.21 | 14.36 | 14.51 | 15.06 | 15.21 | 15.36 | 15.51 | 16.06 | 16.21 | 16.31D | 16.51 | 17.08 | 17.28 | 17.48 | 18.08 | 18.38 | 19.05D | 19.40 | 20.10 | 20.40 | 21.10A | 21.40 | 22.20B |
Soboty: | 5.15A | 5.40 | 6.10 | 6.40 | 7.10 | 7.40 | 8.09 | 8.39 | 9.09 | 9.39 | 10.09 | 10.39 | 11.09 | 11.39 | 12.04D | 12.39 | 13.09A | 13.39 | 14.09 | 14.39 | 15.09 | 15.39 | 16.04D | 16.39 | 17.10 | 17.40 | 18.10 | 18.40 | 19.05D | 19.40 | 20.10 | 20.40 | 21.10A | 21.40 | 22.20C | |
Niedziele i święta: | 5.16A | 6.10 | 6.40 | 7.10 | 7.40 | 8.10 | 8.40 | 9.10 | 9.40 | 10.10 | 10.40 | 11.10 | 11.40 | 12.05D | 12.40 | 13.10A | 13.40 | 14.10 | 14.40 | 15.10 | 15.40 | 16.05D | 16.40 | 17.10 | 17.40 | 18.10 | 18.40 | 19.05D | 19.40 | 20.10 | 20.40 | 21.10A | 21.40 | 22.20 | |
A - kurs przez: Lug B - kurs przez: Lug, Lumel C - kurs przez: Lug, Stelmet, Lumel D - kurs tylko do przystanku: DWORZEC GŁÓWNY
Wszystkie kursy realizowane autobusami niskopodłogowymi. W autobusach znajdują się automaty do sprzedaży biletów jednorazowych.
|
|