19 | Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o., tel. 68 45 20 450
KIERUNEK: PRZYSTANEK: Centrum (174) | |
Poniedziałek - piątek [oprócz świąt]: | 5.20 | 5.40A | 6.00 | 6.20A | 6.40A | 6.58 | 7.13A | 7.28 | 7.43A | 7.58 | 8.13A | 8.28 | 8.43A | 8.58 | 9.13 | 9.28 | 9.40A | 9.46z | 10.00 | 10.20 | 10.40A | 11.00 | 11.20 | 11.40A | 12.00 | 12.20 | 12.40A | 12.58 | 13.13 | 13.28 | 13.43A | 13.58 | 14.13A | 14.28 | 14.43A | 14.58 | 15.13A | 15.28 | 15.43A | 15.58 | 16.13A | 16.28 | 16.43A | 16.58 | 17.13z | 17.20A | 17.40 | 18.00 | 18.20 | 18.40A | 19.06 | 19.36A | 20.06 | 20.36A | 21.06 | 21.36A | 22.06 | 22.36A | 22.52z | 23.21z | |
Soboty: | 5.36 | 6.06A | 6.36 | 7.06 | 7.36A | 8.06 | 8.36A | 9.06 | 9.36A | 10.06 | 10.36A | 11.06 | 11.36A | 12.06 | 12.36A | 13.06 | 13.36 | 14.06 | 14.36A | 15.06 | 15.36 | 16.06 | 16.36A | 17.06 | 17.36 | 18.06 | 18.36A | 19.06 | 19.36 | 20.06 | 20.36A | 21.06 | 21.36 | 22.06 | 22.36A | 22.52z | 23.21z | |
Niedziele i święta: | 6.36 | 7.06 | 7.36 | 8.06 | 8.36A | 9.06 | 9.36 | 10.06 | 10.36A | 11.06 | 11.36A | 12.06 | 12.36A | 13.06 | 13.36 | 14.06 | 14.36A | 15.06 | 15.36 | 16.06 | 16.36A | 17.06 | 17.36 | 18.06 | 18.36A | 19.06 | 19.36 | 20.06 | 20.36A | 21.06 | 21.36 | 22.06 | 22.36A | 22.52z | 23.21z | |
A - kurs do: ŁĘŻYCA
Wszystkie kursy realizowane autobusami niskopodłogowymi. W autobusach znajdują się automaty do sprzedaży biletów jednorazowych.
|
|