19 | Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o., tel. 68 45 20 450
KIERUNEK: OS.CZARKOWO PRZYSTANEK: Lotnik (156) | |
Poniedziałek - piątek [oprócz świąt]: | 5.11 | 5.31A | 5.51 | 6.11A | 6.30A | 6.48 | 7.03A | 7.18 | 7.33A | 7.48 | 8.03A | 8.18 | 8.33A | 8.48 | 9.03 | 9.18 | 9.30A | 9.36z | 9.50 | 10.10 | 10.30A | 10.50 | 11.10 | 11.30A | 11.50 | 12.10 | 12.30A | 12.48 | 13.03 | 13.18 | 13.33A | 13.48 | 14.03A | 14.18 | 14.33A | 14.48 | 15.03A | 15.18 | 15.33A | 15.48 | 16.03A | 16.18 | 16.33A | 16.48 | 17.03z | 17.10A | 17.30 | 17.50 | 18.10 | 18.30A | 18.56 | 19.26A | 19.56 | 20.26A | 20.56 | 21.27A | 21.57 | 22.27A | 22.43z | 23.13z | |
Soboty: | 5.27 | 5.57A | 6.27 | 6.57 | 7.27A | 7.57 | 8.26A | 8.56 | 9.26A | 9.56 | 10.26A | 10.56 | 11.26A | 11.56 | 12.26A | 12.56 | 13.26 | 13.56 | 14.26A | 14.56 | 15.26 | 15.56 | 16.26A | 16.56 | 17.26 | 17.56 | 18.26A | 18.56 | 19.26 | 19.56 | 20.26A | 20.56 | 21.27 | 21.57 | 22.27A | 22.43z | 23.13z | |
Niedziele i święta: | 6.27 | 6.57 | 7.27 | 7.57 | 8.27A | 8.57 | 9.27 | 9.57 | 10.27A | 10.56 | 11.26A | 11.56 | 12.26A | 12.56 | 13.26 | 13.56 | 14.26A | 14.56 | 15.26 | 15.56 | 16.26A | 16.56 | 17.26 | 17.56 | 18.26A | 18.56 | 19.26 | 19.56 | 20.26A | 20.56 | 21.27 | 21.57 | 22.27A | 22.43z | 23.13z | |
A - kurs do: ŁĘŻYCA
Wszystkie kursy realizowane autobusami niskopodłogowymi. W autobusach znajdują się automaty do sprzedaży biletów jednorazowych.
|
|