19 | Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o., tel. 68 45 20 450
KIERUNEK: PRZYSTANEK: Gajowa (155) | |
Poniedziałek - piątek [oprócz świąt]: | 5.10 | 5.30A | 5.50 | 6.10A | 6.29A | 6.47 | 7.02A | 7.17 | 7.32A | 7.47 | 8.02A | 8.17 | 8.32A | 8.47 | 9.02 | 9.17 | 9.29A | 9.35z | 9.49 | 10.09 | 10.29A | 10.49 | 11.09 | 11.29A | 11.49 | 12.09 | 12.29A | 12.47 | 13.02 | 13.17 | 13.32A | 13.47 | 14.02A | 14.17 | 14.32A | 14.47 | 15.02A | 15.17 | 15.32A | 15.47 | 16.02A | 16.17 | 16.32A | 16.47 | 17.02z | 17.09A | 17.29 | 17.49 | 18.09 | 18.29A | 18.55 | 19.25A | 19.55 | 20.25A | 20.55 | 21.26A | 21.56 | 22.26A | 22.42z | 23.12z | |
Soboty: | 5.26 | 5.56A | 6.26 | 6.56 | 7.26A | 7.56 | 8.25A | 8.55 | 9.25A | 9.55 | 10.25A | 10.55 | 11.25A | 11.55 | 12.25A | 12.55 | 13.25 | 13.55 | 14.25A | 14.55 | 15.25 | 15.55 | 16.25A | 16.55 | 17.25 | 17.55 | 18.25A | 18.55 | 19.25 | 19.55 | 20.25A | 20.55 | 21.26 | 21.56 | 22.26A | 22.42z | 23.12z | |
Niedziele i święta: | 6.26 | 6.56 | 7.26 | 7.56 | 8.26A | 8.56 | 9.26 | 9.56 | 10.26A | 10.55 | 11.25A | 11.55 | 12.25A | 12.55 | 13.25 | 13.55 | 14.25A | 14.55 | 15.25 | 15.55 | 16.25A | 16.55 | 17.25 | 17.55 | 18.25A | 18.55 | 19.25 | 19.55 | 20.25A | 20.55 | 21.26 | 21.56 | 22.26A | 22.42z | 23.12z | |
A - kurs do: ŁĘŻYCA
Wszystkie kursy realizowane autobusami niskopodłogowymi. W autobusach znajdują się automaty do sprzedaży biletów jednorazowych.
|
|