Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
Rozkład jazdy ważny od
13.04.2024
.
strona główna MZK
komunikaty - zmiany w RJ
rozkład jazdy wg linii
rozkład jazdy wg ulic
lista przystanków
zaplanuj podróż
wszystkie odjazdy z tego przystanku
plan komunikacji miejskiej
Wszystkie odjazdy z przystanku:
Palmiarnia
(38)
Wykaz odjazdów na dzień:
powszedni szkolny
|
powszedni w ferie i wakacje
|
sobota
|
niedziela i święto
4:26
30
»
BARCIKOWICE
4:59
30
»
BARCIKOWICE
5:17
6
»
BRANIBORSKA
5:19
30
»
ŁUGOWO
5:23
1
»
JĘDRZYCHÓW
5:27
101
»
PALMIARNIA P+R
5:30
14
»
OS. ŚLĄSKIE
5:45
1
»
JĘDRZYCHÓW
5:50
14
»
OS. ŚLĄSKIE
5:53
12
»
LECHITÓW
6:05
1
»
JĘDRZYCHÓW
6:07
101
»
PALMIARNIA P+R
6:09
30
»
BARCIKOWICE
6:09
6
»
BRANIBORSKA
6:10
14
»
OS. ŚLĄSKIE
6:24
30
»
ŁUGOWO
6:27
101
»
PALMIARNIA P+R
6:30
14
»
OS. ŚLĄSKIE
6:30
1
»
JĘDRZYCHÓW
6:45
10
»
DRZONKÓW
6:47
101
»
PALMIARNIA P+R
6:47
1
»
JĘDRZYCHÓW
6:52
14
»
OS. ŚLĄSKIE
7:07
101
»
PALMIARNIA P+R
7:07
1
»
JĘDRZYCHÓW
7:12
14
»
OS. ŚLĄSKIE
7:21
30
»
DRZONKÓW
7:27
101
»
PALMIARNIA P+R
7:27
1
»
JĘDRZYCHÓW
7:32
14
»
OS. ŚLĄSKIE
7:35
6
»
BRANIBORSKA
7:41
30
»
BARCIKOWICE
7:47
101
»
PALMIARNIA P+R
7:47
1
»
JĘDRZYCHÓW
7:48
12
»
LECHITÓW
7:52
14
»
OS. ŚLĄSKIE
8:07
101
»
PALMIARNIA P+R
8:07
1
»
JĘDRZYCHÓW
8:12
14
»
OS. ŚLĄSKIE
8:21
30
»
ŁUGOWO
8:27
101
»
PALMIARNIA P+R
8:27
1
»
JĘDRZYCHÓW
8:32
14
»
OS. ŚLĄSKIE
8:41
10
»
DRZONKÓW
8:44
6
»
BRANIBORSKA
8:47
101
»
PALMIARNIA P+R
8:47
1
»
JĘDRZYCHÓW
8:52
14
»
OS. ŚLĄSKIE
9:01
30
»
BARCIKOWICE
9:07
101
»
PALMIARNIA P+R
9:07
1
»
JĘDRZYCHÓW
9:12
14
»
OS. ŚLĄSKIE
9:27
1
»
JĘDRZYCHÓW
9:32
14
»
OS. ŚLĄSKIE
9:37
101
»
PALMIARNIA P+R
9:41
30
»
DRZONKÓW
9:46
6
»
BRANIBORSKA
9:47
1
»
JĘDRZYCHÓW
9:51
12
»
LECHITÓW
9:52
14
»
OS. ŚLĄSKIE
10:07
101
»
PALMIARNIA P+R
10:07
1
»
JĘDRZYCHÓW
10:12
14
»
OS. ŚLĄSKIE
10:21
30
»
BARCIKOWICE
10:27
1
»
JĘDRZYCHÓW
10:32
14
»
OS. ŚLĄSKIE
10:37
101
»
PALMIARNIA P+R
10:41
10
»
DRZONKÓW
10:47
1
»
JĘDRZYCHÓW
10:52
14
»
OS. ŚLĄSKIE
11:01
30
»
ŁUGOWO
11:06
6
»
BRANIBORSKA
11:07
101
»
PALMIARNIA P+R
11:07
1
»
JĘDRZYCHÓW
11:12
14
»
OS. ŚLĄSKIE
11:27
1
»
JĘDRZYCHÓW
11:32
14
»
OS. ŚLĄSKIE
11:37
101
»
PALMIARNIA P+R
11:41
30
»
BARCIKOWICE
11:47
1
»
JĘDRZYCHÓW
11:51
12
»
LECHITÓW
11:52
14
»
OS. ŚLĄSKIE
12:07
101
»
PALMIARNIA P+R
12:07
1
»
JĘDRZYCHÓW
12:12
14
»
OS. ŚLĄSKIE
12:21
30
»
DRZONKÓW
12:26
6
»
BRANIBORSKA
12:27
1
»
JĘDRZYCHÓW
12:32
14
»
OS. ŚLĄSKIE
12:37
101
»
PALMIARNIA P+R
12:41
10
»
DRZONKÓW
12:47
1
»
JĘDRZYCHÓW
12:52
14
»
OS. ŚLĄSKIE
13:01
30
»
BARCIKOWICE
13:07
101
»
PALMIARNIA P+R
13:07
1
»
JĘDRZYCHÓW
13:12
14
»
OS. ŚLĄSKIE
13:27
1
»
JĘDRZYCHÓW
13:33
14
»
OS. ŚLĄSKIE
13:37
101
»
PALMIARNIA P+R
13:42
30
»
ŁUGOWO
13:47
6
»
BRANIBORSKA
13:48
1
»
JĘDRZYCHÓW
13:53
12
»
LECHITÓW
13:53
14
»
OS. ŚLĄSKIE
14:07
101
»
PALMIARNIA P+R
14:08
1
»
JĘDRZYCHÓW
14:13
14
»
OS. ŚLĄSKIE
14:22
30
»
BARCIKOWICE
14:27
101
»
PALMIARNIA P+R
14:33
14
»
OS. ŚLĄSKIE
14:33
1
»
JĘDRZYCHÓW
14:43
10
»
DRZONKÓW
14:47
101
»
PALMIARNIA P+R
14:48
1
»
JĘDRZYCHÓW
14:53
14
»
OS. ŚLĄSKIE
15:02
30
»
DRZONKÓW
15:07
101
»
PALMIARNIA P+R
15:07
6
»
BRANIBORSKA
15:08
1
»
JĘDRZYCHÓW
15:13
14
»
OS. ŚLĄSKIE
15:22
30
»
ŁUGOWO
15:27
101
»
PALMIARNIA P+R
15:33
14
»
OS. ŚLĄSKIE
15:33
1
»
JĘDRZYCHÓW
15:42
30
»
BARCIKOWICE
15:47
101
»
PALMIARNIA P+R
15:48
1
»
JĘDRZYCHÓW
15:53
12
»
LECHITÓW
15:53
14
»
OS. ŚLĄSKIE
16:07
101
»
PALMIARNIA P+R
16:08
1
»
JĘDRZYCHÓW
16:13
14
»
OS. ŚLĄSKIE
16:22
30
»
ŁUGOWO
16:27
101
»
PALMIARNIA P+R
16:28
1
»
JĘDRZYCHÓW
16:28
6
»
BRANIBORSKA
16:33
14
»
OS. ŚLĄSKIE
16:44
10
»
DRZONKÓW
16:47
101
»
PALMIARNIA P+R
16:48
1
»
JĘDRZYCHÓW
16:53
14
»
OS. ŚLĄSKIE
17:02
30
»
BARCIKOWICE
17:06
1
»
JĘDRZYCHÓW
17:07
101
»
PALMIARNIA P+R
17:11
14
»
OS. ŚLĄSKIE
17:26
1
»
JĘDRZYCHÓW
17:31
14
»
OS. ŚLĄSKIE
17:37
101
»
PALMIARNIA P+R
17:40
30
»
ŁUGOWO
17:46
1
»
JĘDRZYCHÓW
17:50
12
»
LECHITÓW
17:51
14
»
OS. ŚLĄSKIE
18:02
6
»
BRANIBORSKA
18:06
1
»
JĘDRZYCHÓW
18:07
101
»
PALMIARNIA P+R
18:11
14
»
OS. ŚLĄSKIE
18:20
30
»
BARCIKOWICE
18:26
1
»
JĘDRZYCHÓW
18:28
14
»
OS. ŚLĄSKIE
18:37
101
»
PALMIARNIA P+R
18:40
10
»
DRZONKÓW
18:46
1
»
JĘDRZYCHÓW
18:58
14
»
OS. ŚLĄSKIE
19:00
30
»
ŁUGOWO
19:05
1
»
JĘDRZYCHÓW
19:07
101
»
PALMIARNIA P+R
19:13
12
»
LECHITÓW
19:18
6
»
BRANIBORSKA
19:28
14
»
OS. ŚLĄSKIE
19:35
1
»
JĘDRZYCHÓW
19:37
101
»
PALMIARNIA P+R
19:58
14
»
OS. ŚLĄSKIE
20:05
1
»
JĘDRZYCHÓW
20:07
101
»
PALMIARNIA P+R
20:19
30
»
BARCIKOWICE
20:28
14
»
OS. ŚLĄSKIE
20:35
1
»
JĘDRZYCHÓW
20:47
101
»
PALMIARNIA P+R
20:58
14
»
OS. ŚLĄSKIE
21:03
12
»
LECHITÓW
21:05
1
»
JĘDRZYCHÓW
21:21
30
»
ŁUGOWO
21:27
101
»
PALMIARNIA P+R
21:29
14
»
OS. ŚLĄSKIE
21:35
1
»
JĘDRZYCHÓW
21:59
14
»
OS. ŚLĄSKIE
22:05
1
»
JĘDRZYCHÓW
22:29
14
»
OS. ŚLĄSKIE
22:35
1
»
JĘDRZYCHÓW
22:41
30
»
BARCIKOWICE
© Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością • Zielona Góra, ul. Chemiczna 8 • tel. 68 45-20-450..454