Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
Rozkład jazdy ważny od
13.04.2024
.
strona główna MZK
komunikaty - zmiany w RJ
rozkład jazdy wg linii
rozkład jazdy wg ulic
lista przystanków
zaplanuj podróż
plan komunikacji miejskiej
« powrót do wyboru linii
« powrót do tabliczki przystankowej
19
kierunek »
ŁĘŻYCA
Zielona Góra
Giżycka
Os. Mazurskie
17:06
Szosa Kisielińska
Os. Pomorskie
17:08
Gajowa (NŻ)
17:09
Lotnik
17:10
Podgórna
Uniwersytet Zielonogórski - Campus A
17:12
0
min
Waryńskiego
Szpital
17:14
2
min
Staszica
Staszica
17:16
4
min
Centr. Przesiadkowe
Dworzec Główny
17:18
6
min
Boh. Westerplatte
Centrum
17:20
8
min
Kupiecka
Śródmieście
17:21
9
min
Batorego
Batorego/Dworcowa
17:22
10
min
Liceum Plastyczne
17:24
12
min
Źródlana
17:26
14
min
Rzeźniczaka
17:27
15
min
Rondo Batorego
17:29
17
min
Os. Na Olimpie
17:30
18
min
Zielona Góra - Łężyca
Odrzańska
Os. Czarkowo I
17:32
20
min
Os. Czarkowo
17:33
21
min
Łężyca Jagodowa (NŻ)
17:34
22
min
Łężyca Kwiatowa
17:36
24
min
Łężyca Dolna
17:37
25
min
Łężyca
17:38
26
min
Kliknięcie w
⇆
umożliwi wyświetlenie dogodnych przesiadek.
© Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością • Zielona Góra, ul. Chemiczna 8 • tel. 68 45-20-450..454