Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
Rozkład jazdy ważny od
22.06.2024
.
strona główna MZK
komunikaty - zmiany w RJ
rozkład jazdy wg linii
rozkład jazdy wg ulic
lista przystanków
zaplanuj podróż
plan komunikacji miejskiej
« powrót do wyboru linii
« powrót do tabliczki przystankowej
N3
kierunek »
OS. ŚLĄSKIE
Zielona Góra
os. Śląskie
Os. Śląskie
1:51
Os. Śląskie I (NŻ)
1:52
os. Pomorskie
Os. Pomorskie - Kościół (NŻ)
1:53
Szosa Kisielińska
Os. Pomorskie (NŻ)
1:54
Gajowa (NŻ)
1:55
Lotnik (NŻ)
1:56
Podgórna
Uniwersytet Zielonogórski - Campus A (NŻ)
1:57
Waryńskiego
Szpital (NŻ)
1:58
Staszica
Staszica (NŻ)
1:59
Centr. Przesiadkowe
Dworzec Główny
2:00
0
min
Boh. Westerplatte
Centrum (NŻ)
2:02
2
min
al.Wojska Polskiego
Elżbietanki (NŻ)
2:03
3
min
Rondo PCK (NŻ)
2:05
5
min
Wojska Polskiego (NŻ)
2:06
6
min
Uniwersytet Zielonogórski - Campus B (NŻ)
2:07
7
min
Wyczółkowskiego
Wyczółkowskiego (NŻ)
2:08
8
min
Prosta
Prosta (NŻ)
2:09
9
min
Agrestowa (NŻ)
2:10
10
min
Zacisze
Porzeczkowa (NŻ)
2:11
11
min
Zacisze (NŻ)
2:11
11
min
Wyszyńskiego
Węgierska (NŻ)
2:13
13
min
Monte Cassino (NŻ)
2:14
14
min
Wiśniowa (NŻ)
2:16
16
min
Botaniczna
Ogród Botaniczny (NŻ)
2:18
18
min
Botaniczna (NŻ)
2:19
19
min
Botaniczna (NŻ)
2:20
20
min
Ogród Botaniczny (NŻ)
2:21
21
min
Wyszyńskiego
Wiśniowa (NŻ)
2:23
23
min
Monte Cassino (NŻ)
2:24
24
min
Węgierska (NŻ)
2:25
25
min
al.Wojska Polskiego
Wojska Polskiego (NŻ)
2:26
26
min
Rondo PCK (NŻ)
2:27
27
min
Biblioteka Wojewódzka (NŻ)
2:29
29
min
Kupiecka
Śródmieście (NŻ)
2:30
30
min
Batorego
Batorego/Dworcowa (NŻ)
2:31
31
min
Liceum Plastyczne (NŻ)
2:33
33
min
Źródlana (NŻ)
2:34
34
min
Rzeźniczaka (NŻ)
2:35
35
min
Trasa Północna
Trasa Północna (NŻ)
2:36
36
min
Os. Zastalowskie (NŻ)
2:37
37
min
Zdrojowa (NŻ)
2:41
41
min
Sulechowska
Strumykowa (NŻ)
2:43
43
min
Dolina Zielona (NŻ)
2:44
44
min
Centr. Przesiadkowe
Dworzec Główny
2:46
46
min
Staszica
Staszica (NŻ)
2:47
47
min
Waryńskiego
Szpital (NŻ)
2:48
48
min
Podgórna
Uniwersytet Zielonogórski - Campus A (NŻ)
2:49
49
min
Szosa Kisielińska
Lotnik (NŻ)
2:50
50
min
Gajowa (NŻ)
2:51
51
min
Os. Pomorskie (NŻ)
2:52
52
min
os. Pomorskie
Os. Pomorskie - Kościół (NŻ)
2:54
54
min
os. Śląskie
Os. Śląskie I (NŻ)
2:55
55
min
Os. Śląskie
2:56
56
min
Kliknięcie w
⇆
umożliwi wyświetlenie dogodnych przesiadek.
© Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością • Zielona Góra, ul. Chemiczna 8 • tel. 68 45-20-450..454