Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
Rozkład jazdy ważny od
22.06.2024
.
strona główna MZK
komunikaty - zmiany w RJ
rozkład jazdy wg linii
rozkład jazdy wg ulic
lista przystanków
zaplanuj podróż
plan komunikacji miejskiej
« powrót do wyboru linii
« powrót do tabliczki przystankowej
N3
kierunek »
OS. ŚLĄSKIE
Zielona Góra
os. Śląskie
Os. Śląskie
0:21
Os. Śląskie I (NŻ)
0:22
os. Pomorskie
Os. Pomorskie - Kościół (NŻ)
0:23
Szosa Kisielińska
Os. Pomorskie (NŻ)
0:24
Gajowa (NŻ)
0:25
Lotnik (NŻ)
0:26
Podgórna
Uniwersytet Zielonogórski - Campus A (NŻ)
0:27
Waryńskiego
Szpital (NŻ)
0:28
Staszica
Staszica (NŻ)
0:29
Centr. Przesiadkowe
Dworzec Główny
0:30
0
min
Boh. Westerplatte
Centrum (NŻ)
0:32
2
min
al.Wojska Polskiego
Elżbietanki (NŻ)
0:33
3
min
Rondo PCK (NŻ)
0:35
5
min
Wojska Polskiego (NŻ)
0:36
6
min
Uniwersytet Zielonogórski - Campus B (NŻ)
0:37
7
min
Wyczółkowskiego
Wyczółkowskiego (NŻ)
0:38
8
min
Prosta
Prosta (NŻ)
0:39
9
min
Agrestowa (NŻ)
0:40
10
min
Zacisze
Porzeczkowa (NŻ)
0:41
11
min
Zacisze (NŻ)
0:41
11
min
Wyszyńskiego
Węgierska (NŻ)
0:43
13
min
Monte Cassino (NŻ)
0:44
14
min
Wiśniowa (NŻ)
0:46
16
min
Botaniczna
Ogród Botaniczny (NŻ)
0:48
18
min
Botaniczna (NŻ)
0:49
19
min
Nowojędrzychowska
Diamentowa (NŻ)
0:51
21
min
Nowojędrzychowska (NŻ)
0:52
22
min
Wronia (NŻ)
0:53
23
min
Funka
Funka (NŻ)
0:54
24
min
Jędrzychowska
Kąpielowa (NŻ)
0:55
25
min
Zawiszy Czarnego (NŻ)
0:56
26
min
Kożuchowska
Jałowcowa (NŻ)
0:57
27
min
Przyrodnicza (NŻ)
0:58
28
min
Kożuchowska PSP (NŻ)
0:59
29
min
Jaskółcza
Głowackiego (NŻ)
1:00
30
min
Ptasia
Piastowska (NŻ)
1:02
32
min
Wyszyńskiego
Wiśniowa (NŻ)
1:03
33
min
Monte Cassino (NŻ)
1:04
34
min
Węgierska (NŻ)
1:05
35
min
al.Wojska Polskiego
Wojska Polskiego (NŻ)
1:06
36
min
Rondo PCK (NŻ)
1:07
37
min
Biblioteka Wojewódzka (NŻ)
1:09
39
min
Kupiecka
Śródmieście (NŻ)
1:10
40
min
Batorego
Batorego/Dworcowa (NŻ)
1:11
41
min
Liceum Plastyczne (NŻ)
1:13
43
min
Źródlana (NŻ)
1:14
44
min
Rzeźniczaka (NŻ)
1:15
45
min
Trasa Północna
Trasa Północna (NŻ)
1:16
46
min
Os. Zastalowskie (NŻ)
1:17
47
min
Zdrojowa (NŻ)
1:21
51
min
Sulechowska
Strumykowa (NŻ)
1:23
53
min
Dolina Zielona (NŻ)
1:24
54
min
Centr. Przesiadkowe
Dworzec Główny
1:26
56
min
Staszica
Staszica (NŻ)
1:27
57
min
Waryńskiego
Szpital (NŻ)
1:28
58
min
Podgórna
Uniwersytet Zielonogórski - Campus A (NŻ)
1:29
59
min
Szosa Kisielińska
Lotnik (NŻ)
1:30
60
min
Gajowa (NŻ)
1:31
61
min
Os. Pomorskie (NŻ)
1:32
62
min
os. Pomorskie
Os. Pomorskie - Kościół (NŻ)
1:34
64
min
os. Śląskie
Os. Śląskie I (NŻ)
1:35
65
min
Os. Śląskie
1:36
66
min
Kliknięcie w
⇆
umożliwi wyświetlenie dogodnych przesiadek.
© Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością • Zielona Góra, ul. Chemiczna 8 • tel. 68 45-20-450..454