Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
Rozkład jazdy ważny od
22.06.2024
.
strona główna MZK
komunikaty - zmiany w RJ
rozkład jazdy wg linii
rozkład jazdy wg ulic
lista przystanków
zaplanuj podróż
plan komunikacji miejskiej
« powrót do wyboru linii
« powrót do tabliczki przystankowej
19
kierunek »
ŁĘŻYCA
Zielona Góra
Giżycka
Os. Mazurskie
20:22
Szosa Kisielińska
Os. Pomorskie
20:24
Gajowa (NŻ)
20:25
Lotnik
20:26
Podgórna
Uniwersytet Zielonogórski - Campus A
20:28
Waryńskiego
Szpital
20:30
Staszica
Staszica
20:32
Centr. Przesiadkowe
Dworzec Główny
20:34
0
min
Boh. Westerplatte
Centrum
20:36
2
min
Kupiecka
Śródmieście
20:37
3
min
Batorego
Batorego/Dworcowa
20:38
4
min
Liceum Plastyczne
20:40
6
min
Źródlana
20:41
7
min
Rzeźniczaka
20:42
8
min
Rondo Batorego
20:44
10
min
Os. Na Olimpie
20:45
11
min
Zielona Góra - Łężyca
Odrzańska
Os. Czarkowo I
20:47
13
min
Os. Czarkowo
20:48
14
min
Łężyca Jagodowa (NŻ)
20:49
15
min
Łężyca Kwiatowa
20:51
17
min
Łężyca Dolna
20:52
18
min
Łężyca
20:53
19
min
Kliknięcie w
⇆
umożliwi wyświetlenie dogodnych przesiadek.
© Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością • Zielona Góra, ul. Chemiczna 8 • tel. 68 45-20-450..454