Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
Rozkład jazdy ważny od
22.06.2024
.
strona główna MZK
komunikaty - zmiany w RJ
rozkład jazdy wg linii
rozkład jazdy wg ulic
lista przystanków
zaplanuj podróż
plan komunikacji miejskiej
« powrót do wyboru linii
« powrót do tabliczki przystankowej
19
kierunek »
ŁĘŻYCA
Zielona Góra
Giżycka
Os. Mazurskie
18:22
Szosa Kisielińska
Os. Pomorskie
18:24
Gajowa (NŻ)
18:25
Lotnik
18:26
Podgórna
Uniwersytet Zielonogórski - Campus A
18:28
Waryńskiego
Szpital
18:30
Staszica
Staszica
18:32
Centr. Przesiadkowe
Dworzec Główny
18:34
0
min
Boh. Westerplatte
Centrum
18:36
2
min
Kupiecka
Śródmieście
18:37
3
min
Batorego
Batorego/Dworcowa
18:38
4
min
Liceum Plastyczne
18:40
6
min
Źródlana
18:41
7
min
Rzeźniczaka
18:42
8
min
Rondo Batorego
18:44
10
min
Os. Na Olimpie
18:45
11
min
Zielona Góra - Łężyca
Odrzańska
Os. Czarkowo I
18:47
13
min
Os. Czarkowo
18:48
14
min
Łężyca Jagodowa (NŻ)
18:49
15
min
Łężyca Kwiatowa
18:51
17
min
Łężyca Dolna
18:52
18
min
Łężyca
18:53
19
min
Kliknięcie w
⇆
umożliwi wyświetlenie dogodnych przesiadek.
© Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością • Zielona Góra, ul. Chemiczna 8 • tel. 68 45-20-450..454