Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
Rozkład jazdy ważny od
22.06.2024
.
strona główna MZK
komunikaty - zmiany w RJ
rozkład jazdy wg linii
rozkład jazdy wg ulic
lista przystanków
zaplanuj podróż
plan komunikacji miejskiej
« powrót do wyboru linii
« powrót do tabliczki przystankowej
19
kierunek »
ŁĘŻYCA
Zielona Góra
Giżycka
Os. Mazurskie
18:26
Szosa Kisielińska
Os. Pomorskie
18:28
Gajowa (NŻ)
18:29
Lotnik
18:30
Podgórna
Uniwersytet Zielonogórski - Campus A
18:32
Waryńskiego
Szpital
18:34
Staszica
Staszica
18:36
Centr. Przesiadkowe
Dworzec Główny
18:38
Boh. Westerplatte
Centrum
18:40
Kupiecka
Śródmieście
18:41
Batorego
Batorego/Dworcowa
18:42
Liceum Plastyczne
18:44
Źródlana
18:46
Rzeźniczaka
18:47
Rondo Batorego
18:49
0
min
Os. Na Olimpie
18:50
1
min
Zielona Góra - Łężyca
Odrzańska
Os. Czarkowo I
18:52
3
min
Os. Czarkowo
18:53
4
min
Łężyca Jagodowa (NŻ)
18:54
5
min
Łężyca Kwiatowa
18:56
7
min
Łężyca Dolna
18:57
8
min
Łężyca
18:58
9
min
Kliknięcie w
⇆
umożliwi wyświetlenie dogodnych przesiadek.
© Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością • Zielona Góra, ul. Chemiczna 8 • tel. 68 45-20-450..454