Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
Rozkład jazdy ważny od
22.06.2024
.
strona główna MZK
komunikaty - zmiany w RJ
rozkład jazdy wg linii
rozkład jazdy wg ulic
lista przystanków
zaplanuj podróż
plan komunikacji miejskiej
« powrót do wyboru linii
« powrót do tabliczki przystankowej
19
kierunek »
ŁĘŻYCA
Zielona Góra
Giżycka
Os. Mazurskie
8:26
Szosa Kisielińska
Os. Pomorskie
8:28
Gajowa (NŻ)
8:29
Lotnik
8:30
Podgórna
Uniwersytet Zielonogórski - Campus A
8:32
Waryńskiego
Szpital
8:34
Staszica
Staszica
8:36
Centr. Przesiadkowe
Dworzec Główny
8:38
Boh. Westerplatte
Centrum
8:40
0
min
Kupiecka
Śródmieście
8:41
1
min
Batorego
Batorego/Dworcowa
8:42
2
min
Liceum Plastyczne
8:44
4
min
Źródlana
8:46
6
min
Rzeźniczaka
8:47
7
min
Rondo Batorego
8:49
9
min
Os. Na Olimpie
8:50
10
min
Zielona Góra - Łężyca
Odrzańska
Os. Czarkowo I
8:52
12
min
Os. Czarkowo
8:53
13
min
Łężyca Jagodowa (NŻ)
8:54
14
min
Łężyca Kwiatowa
8:56
16
min
Łężyca Dolna
8:57
17
min
Łężyca
8:58
18
min
Kliknięcie w
⇆
umożliwi wyświetlenie dogodnych przesiadek.
© Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością • Zielona Góra, ul. Chemiczna 8 • tel. 68 45-20-450..454