Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
Rozkład jazdy ważny od
22.06.2024
.
strona główna MZK
komunikaty - zmiany w RJ
rozkład jazdy wg linii
rozkład jazdy wg ulic
lista przystanków
zaplanuj podróż
plan komunikacji miejskiej
« powrót do wyboru linii
« powrót do tabliczki przystankowej
19
kierunek »
ŁĘŻYCA
Zielona Góra
Giżycka
Os. Mazurskie
7:26
Szosa Kisielińska
Os. Pomorskie
7:28
Gajowa (NŻ)
7:29
Lotnik
7:30
Podgórna
Uniwersytet Zielonogórski - Campus A
7:32
Waryńskiego
Szpital
7:34
Staszica
Staszica
7:36
Centr. Przesiadkowe
Dworzec Główny
7:38
Boh. Westerplatte
Centrum
7:40
0
min
Kupiecka
Śródmieście
7:41
1
min
Batorego
Batorego/Dworcowa
7:42
2
min
Liceum Plastyczne
7:44
4
min
Źródlana
7:46
6
min
Rzeźniczaka
7:47
7
min
Rondo Batorego
7:49
9
min
Os. Na Olimpie
7:50
10
min
Zielona Góra - Łężyca
Odrzańska
Os. Czarkowo I
7:52
12
min
Os. Czarkowo
7:53
13
min
Łężyca Jagodowa (NŻ)
7:54
14
min
Łężyca Kwiatowa
7:56
16
min
Łężyca Dolna
7:57
17
min
Łężyca
7:58
18
min
Kliknięcie w
⇆
umożliwi wyświetlenie dogodnych przesiadek.
© Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością • Zielona Góra, ul. Chemiczna 8 • tel. 68 45-20-450..454