Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
Rozkład jazdy ważny od
22.06.2024
.
strona główna MZK
komunikaty - zmiany w RJ
rozkład jazdy wg linii
rozkład jazdy wg ulic
lista przystanków
zaplanuj podróż
plan komunikacji miejskiej
« powrót do wyboru linii
« powrót do tabliczki przystankowej
19
kierunek »
ŁĘŻYCA
Zielona Góra
Giżycka
Os. Mazurskie
8:22
Szosa Kisielińska
Os. Pomorskie
8:24
Gajowa (NŻ)
8:25
Lotnik
8:26
Podgórna
Uniwersytet Zielonogórski - Campus A
8:28
Waryńskiego
Szpital
8:30
Staszica
Staszica
8:32
Centr. Przesiadkowe
Dworzec Główny
8:34
Boh. Westerplatte
Centrum
8:36
0
min
Kupiecka
Śródmieście
8:37
1
min
Batorego
Batorego/Dworcowa
8:38
2
min
Liceum Plastyczne
8:40
4
min
Źródlana
8:42
6
min
Rzeźniczaka
8:43
7
min
Rondo Batorego
8:45
9
min
Os. Na Olimpie
8:46
10
min
Zielona Góra - Łężyca
Odrzańska
Os. Czarkowo I
8:48
12
min
Os. Czarkowo
8:49
13
min
Łężyca Jagodowa (NŻ)
8:50
14
min
Łężyca Kwiatowa
8:52
16
min
Łężyca Dolna
8:53
17
min
Łężyca
8:54
18
min
Kliknięcie w
⇆
umożliwi wyświetlenie dogodnych przesiadek.
© Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością • Zielona Góra, ul. Chemiczna 8 • tel. 68 45-20-450..454