Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
Rozkład jazdy ważny od
22.06.2024
.
strona główna MZK
komunikaty - zmiany w RJ
rozkład jazdy wg linii
rozkład jazdy wg ulic
lista przystanków
zaplanuj podróż
plan komunikacji miejskiej
« powrót do wyboru linii
« powrót do tabliczki przystankowej
19
kierunek »
ŁĘŻYCA
Zielona Góra
Giżycka
Os. Mazurskie
10:22
Szosa Kisielińska
Os. Pomorskie
10:24
Gajowa (NŻ)
10:25
Lotnik
10:26
Podgórna
Uniwersytet Zielonogórski - Campus A
10:28
Waryńskiego
Szpital
10:30
Staszica
Staszica
10:32
Centr. Przesiadkowe
Dworzec Główny
10:34
Boh. Westerplatte
Centrum
10:36
0
min
Kupiecka
Śródmieście
10:37
1
min
Batorego
Batorego/Dworcowa
10:38
2
min
Liceum Plastyczne
10:40
4
min
Źródlana
10:42
6
min
Rzeźniczaka
10:43
7
min
Rondo Batorego
10:45
9
min
Os. Na Olimpie
10:46
10
min
Zielona Góra - Łężyca
Odrzańska
Os. Czarkowo I
10:48
12
min
Os. Czarkowo
10:49
13
min
Łężyca Jagodowa (NŻ)
10:50
14
min
Łężyca Kwiatowa
10:52
16
min
Łężyca Dolna
10:53
17
min
Łężyca
10:54
18
min
Kliknięcie w
⇆
umożliwi wyświetlenie dogodnych przesiadek.
© Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością • Zielona Góra, ul. Chemiczna 8 • tel. 68 45-20-450..454