Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
Rozkład jazdy ważny od
22.06.2024
.
strona główna MZK
komunikaty - zmiany w RJ
rozkład jazdy wg linii
rozkład jazdy wg ulic
lista przystanków
zaplanuj podróż
plan komunikacji miejskiej
« powrót do wyboru linii
« powrót do tabliczki przystankowej
19
kierunek »
ŁĘŻYCA
Zielona Góra
Giżycka
Os. Mazurskie
16:29
Szosa Kisielińska
Os. Pomorskie
16:31
Gajowa (NŻ)
16:32
Lotnik
16:33
Podgórna
Uniwersytet Zielonogórski - Campus A
16:35
Waryńskiego
Szpital
16:37
Staszica
Staszica
16:39
Centr. Przesiadkowe
Dworzec Główny
16:41
Boh. Westerplatte
Centrum
16:43
0
min
Kupiecka
Śródmieście
16:44
1
min
Batorego
Batorego/Dworcowa
16:45
2
min
Liceum Plastyczne
16:48
5
min
Źródlana
16:50
7
min
Rzeźniczaka
16:51
8
min
Rondo Batorego
16:53
10
min
Os. Na Olimpie
16:54
11
min
Zielona Góra - Łężyca
Odrzańska
Os. Czarkowo I
16:56
13
min
Os. Czarkowo
16:57
14
min
Łężyca Jagodowa (NŻ)
16:58
15
min
Łężyca Kwiatowa
17:00
17
min
Łężyca Dolna
17:01
18
min
Łężyca
17:02
19
min
Kliknięcie w
⇆
umożliwi wyświetlenie dogodnych przesiadek.
© Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością • Zielona Góra, ul. Chemiczna 8 • tel. 68 45-20-450..454