Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
Rozkład jazdy ważny od
22.06.2024
.
strona główna MZK
komunikaty - zmiany w RJ
rozkład jazdy wg linii
rozkład jazdy wg ulic
lista przystanków
zaplanuj podróż
plan komunikacji miejskiej
« powrót do wyboru linii
« powrót do tabliczki przystankowej
19
kierunek »
ŁĘŻYCA
Zielona Góra
Giżycka
Os. Mazurskie
15:29
Szosa Kisielińska
Os. Pomorskie
15:31
Gajowa (NŻ)
15:32
Lotnik
15:33
Podgórna
Uniwersytet Zielonogórski - Campus A
15:35
Waryńskiego
Szpital
15:37
Staszica
Staszica
15:39
Centr. Przesiadkowe
Dworzec Główny
15:41
Boh. Westerplatte
Centrum
15:43
0
min
Kupiecka
Śródmieście
15:44
1
min
Batorego
Batorego/Dworcowa
15:45
2
min
Liceum Plastyczne
15:48
5
min
Źródlana
15:50
7
min
Rzeźniczaka
15:51
8
min
Rondo Batorego
15:53
10
min
Os. Na Olimpie
15:54
11
min
Zielona Góra - Łężyca
Odrzańska
Os. Czarkowo I
15:56
13
min
Os. Czarkowo
15:57
14
min
Łężyca Jagodowa (NŻ)
15:58
15
min
Łężyca Kwiatowa
16:00
17
min
Łężyca Dolna
16:01
18
min
Łężyca
16:02
19
min
Kliknięcie w
⇆
umożliwi wyświetlenie dogodnych przesiadek.
© Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością • Zielona Góra, ul. Chemiczna 8 • tel. 68 45-20-450..454