44 | Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o., tel. 68 45 20 450
KIERUNEK: JĘDRZYCHÓW PRZYSTANEK: Ogród Botaniczny (222) | |
Poniedziałek - piątek [oprócz świąt]: | 5.05 | 5.54 | 6.18 | 6.46 | 7.17 | 7.47 | 7.52B | 8.16 | 8.31B | 8.46 | 9.16 | 9.57 | 10.37 | 11.17 | 11.57A | 12.37 | 13.16A | 13.47 | 14.17A | 14.47 | 15.19A | 15.49A | 16.19A | 16.49A | 17.17 | 18.08A | 19.07 | 20.06A | 21.05 | 22.04 | |
Soboty: | 6.19 | 7.06 | 8.06 | 9.07 | 10.07 | 11.07 | 12.07 | 13.07 | 14.07 | 15.07 | 16.07 | 17.07 | 18.06 | 19.06 | 20.06 | 21.05 | 22.04 | |
Niedziele i święta: | 6.35 | 7.06 | 8.06 | 9.06 | 10.06 | 11.06 | 12.06 | 13.06 | 14.06 | 15.06 | 16.06 | 17.06 | 18.06 | 19.06 | 20.06 | 21.05 | 22.04 | |
A - kurs przez Os.Kwiatowe
Wszystkie kursy realizowane autobusami niskopodłogowymi. W autobusach znajdują się automaty do sprzedaży biletów jednorazowych.
|
|