Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
Rozkład jazdy ważny od
13.04.2024
.
strona główna MZK
komunikaty - zmiany w RJ
rozkład jazdy wg linii
rozkład jazdy wg ulic
lista przystanków
zaplanuj podróż
plan komunikacji miejskiej
« powrót do wyboru linii
« powrót do tabliczki przystankowej
19
kierunek »
ŁĘŻYCA
Zielona Góra
Giżycka
Os. Mazurskie
10:22
Szosa Kisielińska
Os. Pomorskie
10:24
Gajowa (NŻ)
10:25
Lotnik
10:26
Podgórna
Uniwersytet Zielonogórski - Campus A
10:28
Waryńskiego
Szpital
10:30
Staszica
Staszica
10:32
Centr. Przesiadkowe
Dworzec Główny
10:33
0
min
Boh. Westerplatte
Centrum
10:36
3
min
Batorego
Batorego/Dworcowa
10:38
5
min
Batorego szkoła
10:40
7
min
Źródlana
10:42
9
min
Rzeźniczaka
10:43
10
min
Rondo Batorego
10:45
12
min
Os. Na Olimpie
10:46
13
min
Zielona Góra - Łężyca
Odrzańska
Os. Czarkowo I
10:48
15
min
Os. Czarkowo
10:49
16
min
Łężyca Jagodowa (NŻ)
10:50
17
min
Łężyca Kwiatowa
10:52
19
min
Łężyca Dolna
10:53
20
min
Łężyca
10:54
21
min
Kliknięcie w
⇆
umożliwi wyświetlenie dogodnych przesiadek.
© Miejski Zakład Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością • Zielona Góra, ul. Chemiczna 8 • tel. 68 45-20-450..454